UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ANKIETA UPC

Otwieram dzisiaj pocztę i widzę zaproszenie do wypełnienia ankiety UPC,  wchodzę. Na pierwszej stronie zapytanie o rodzaj używanego sprzętu. Pytanie zrozumiałe pomimo że tego którego używam nie ma na liście do wyboru. Drugie pytanie dotyczy sposobu zapłaty za używany sprzęt, tu mi się zapaliła lampka , bo co kogo obchodzi czy kupuję na raty czy na gotówbę, przecież to nie ma  wpływu na przykład na szybkość internetu czy na jakość pikselozy. Na następną stronkę już nie wchodziłem . I po ankiecie.

8 ODPOW. 8
Menedżer Społeczności
455 411 137

Re: ANKIETA UPC

@- Przekazałem Twoje sugestie do zespołu, który generuje wysyłkę ankiet. Wrócę z info.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
Menedżer Społeczności
455 411 137

@- w ankietach dotyczących obsługi nie pytamy naszych Klientów o posiadany sprzęt ani o kwotę jaką płaci za usługi. Te informacje mamy w swoich systemach. 

Możesz przesłać screenshot na priv? 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (1)
-
Nie dotyczy

Kamil napisał ; Przekazałem Twoje sugestie do zespołu, który generuje wysyłkę ankiet. Wrócę z info.

Dzięki, Miałem już problemy i dlatego staram się nie podawać  danych które nie są związane z usługami czy innądziałalnością.

-
Nie dotyczy

Tka jak pisałem na stronie pierwszej jest pytanie o rodzaj sprzetu, TV, xbox , laptop, itp,  mojego sprzętu nie było na liscie bo ja używam PC i  oczywiście  TV i do tego nie mam pretensji, lecz czy ja kupuję za gotówkę czy na raty to już nie jest sprawą UPC. To nie powinno kogokolwiek obchodzić , tak jak napisałem dalej nie wchodziłem bo warunkiem przejścia do następnej strony była odpowiedź na wcześniejsze pytania. O ceny sprzętu również pytania nie ma. Na pewno nie ja jeden otrzymałem taką ankietę na pocztę.

Menedżer Społeczności
455 411 137

@- z jakiego adresu otrzymałeś tę ankietę? Jest tam wzmianka o UPC?

--
Tagi (1)
-
Nie dotyczy

Tak, nazwa ANKIETA UPC jeśli dobrze pamiętam, dzisiaj również była, skasowałem bez otwierania, jeżeli jutro również będzie  to postaram się tu wrzucić.

-
Nie dotyczy

Dzisiaj była ankieta na mojej poczcie na temat oceny rozmowy z technikiem ( chyba )  na czacie. Nie ma ona cokolwiek wspólnego z poprzednią o której pisałem

Innowator
23 6 2

UPC pyta o finansowanie, bo pewnie rozważa wprowadzenie jakiejś formy sprzedaży. Jeśli nie chcesz, to nie musisz odpowiadać przecież, ale w pytaniu nie ma nic niewłaściwego.

--
Fiber Power 250 @ Ubee EVW3226