UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
4 1 1

Awaria , czas jej usuwania

Cześć.

Od 27.12.2018  nie mam łącza z UPC  czyli netu oraz telewizji. Byli technicy z UPC stwierdzili ze to wina lini . Jak dlugo mozna usuwać taka awarie najlepsze ze to nowa linia i to zdarzyło sie już drugi raz po wizycie INSTALATORA u innego abonenta za pierwszym razem wypiął mój swiatłowód ze slupa.

Aha zapomniałem dodac ze to jest instalacja na domku i połozyli mi do domu swiatłowód od słupa.

Dzwonie codziennie na infolinie i dostaje informacje ze "zlecenie otwarte " . UPC nie ma możliwości dowiedzenia się w tzw. serwsie lini w czym problem , przeciesz 300 razy ten swiatłowód mogli wymienic.

Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
Inspirator
4 1 1

Re: Awaria , czas jej usuwania

Cześć

Ręce opadają codziennie słysze na infolini że nadal nie posiadają informacji kiedy zostanie usunieta AWARIA !!!! . Ja nie wiem czy aż tak można traktować  klienta  - tlumaczenia ze czekają na odpowiedż dla mnie są nie zrozumiałe  tak chodżby nie było możliwości innego kontaktu.

Pozdrawiam

Moderator
1426 825 566

@technik79 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) zobaczę co da się zrobić.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
4 1 1

Cześć  wszystkim mam radosną  wiadomość moje łącze zostało w pełni  uruchomione. Podziekowania dla @GMateusz za zajęcie się  moim problemem

Moderator
1426 825 566

W ramach otwartego zgłoszenia będę kontaktować się jeszcze osobiście z Tobą @technik79, aby wyjaśnić sprawę, alej już teraz ciesze się, że udało się przywrócić dostęp do usługi.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.