UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
1 0 0

Brak dostępu do usług

Witam.

Od 3 lat jestem posiadaczem intenretu z UPC, niestety z przyczyn niezależnych ode mnie byłem zmuszony się przeprowadzić, pod nowym adresem niestety nie ma przyłącza UPC, dzwoniłem na infolinie i dostałem informacje, że kara będzie wynosić około 2k zł. W nowej lokalizacji której mieszkam, tzn Gdańsk ul. Orla 3 nie ma UPC natomiast na Orlej 2 już jest, a jest to dosłownie przez ulice, myślicie, że jest szansa żeby ugrać coś żeby pociągneli ten kabel? Odlegość przez ulice to max 5m. A jak nie to jak to sprawnie rozwiązać? Płacić za coś z czego nie mogę korzystać? Bo nie uśmiecha mi się płacić 2 tysięcy

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
Tytan
2196 823 72

Re: Brak dostępu do usług

@Gufi1315 

Bez indywidualnej wyceny i kosztorysu nikt tam nic nie zrobi.

W tym celu musisz się zgłosić do operatora. Z racji, że to Ty się przeprowadziłeś i zmieniłeś warunki umowy to ty będziesz płacił te indywidualne koszty podłączenia.

A co z tym zrobić teraz - pisać pismo do UPC do Katowic i prosić o anulowanie tej kary albo rozłożenie jej na raty albo jej pomniejszenie.

Albo po złożeniu wniosku o indywidualną wycenę czekać za decyzją co z tego wyjdzie.

W żadnym z tych przypadków nie załatwiamy tego przez forum.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
537 143 24

Re: Brak dostępu do usług

@Gufi1315napisał(a):

A jak nie to jak to sprawnie rozwiązać? Płacić za coś z czego nie mogę korzystać? Bo nie uśmiecha mi się płacić 2 tysięcy

Poszukaj chętnego na cesję.