UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
4 0 0

Brak dostępu do usługi

Dzień dobry

Jestem bardzo zadowolonym klientem UPC już ponad 10 lat. W tym roku przeprowadzam się do domku jednorodzinnego i nadal chciałbym korzystać z internetu i TV w UPC. Jednakże okazało się, że nie mogę ponieważ mój dom nie ma dostępu do usług UPC. Co jest dla mnie dziwne ponieważ każdy sąsiad na mojej ulicy taki dostęp posiada. Czy istnieje możliwość podłączenia do usług UPC? Czy niestety mój dom zostanie taką "samotną wyspą" pośród innych domów na moim osiedlu? Bardzo mi zależy na pozostaniu w UPC ponieważ nigdy się na Was nie zawiodłem i nie chce Was zamieniać na zdecydowanie gorszą konkurencję.

Pozdrawiam

9 ODPOW. 9
Tytan
Tytan
1891 949 146

Re: Brak dostępu do usługi

@Kamil

ja tylko pozwolę sobie zasygnalizować komu trzeba problem

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Menedżer Społeczności
456 411 137

@markolczu podeślij proszę jakieś namiary na siebie na priv. Tego typu instalacja pewnie będzie niestandardowa, ale najpierw musimy sprawdzić co w trawie piszczy.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Użytkownik
4 0 0

Dzień dobry.

Trochę głupio, że odpowiadam po roku czasu ale niestety rodzina nalegała na zmianę operatora internetu. Wyszło na moje, bo wybrali taki szajs, że nie da się z tego korzystać...

Nadal jestem zainteresowany instalacją.

Moje namiary:

wystarczy na priv // Kamil

Proszę o kontakt.

Nauczyciel
815 181 29

@markolczu???????????????? www.upc.pl lub813813813

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Użytkownik
4 0 0

Wznawiam temat.

Dzień dobry

Jestem bardzo zadowolonym klientem UPC już ponad 10 lat. W tym roku przeprowadzam się do domku jednorodzinnego i nadal chciałbym korzystać z internetu i TV w UPC. Jednakże okazało się, że nie mogę ponieważ mój dom nie ma dostępu do usług UPC. Co jest dla mnie dziwne ponieważ każdy sąsiad na mojej ulicy taki dostęp posiada. Czy istnieje możliwość podłączenia do usług UPC? Czy niestety mój dom zostanie taką "samotną wyspą" pośród innych domów na moim osiedlu? Bardzo mi zależy na pozostaniu w UPC ponieważ nigdy się na Was nie zawiodłem i nie chce Was zamieniać na zdecydowanie gorszą konkurencję.

Pozdrawiam.

Nauczyciel
815 181 29

W sumie to nic nie zmienia a ponoc to nie jest kanał sprzedazy. @markolczu parę postów wyżej masz prośbę z przed paru miesięcy Pana @Kamil o kontakt PW w tej sprawie (wiadomość prywatną) wznawianie nic nie daje że by to od razu było widoczne dla zainteresowanych klikasz @osoba .

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Użytkownik
4 0 0

Ok, dziękuję bardzo za podpowiedź.

Moderator
1411 818 560

@Kamil obecnie jest niedostępny. @markolczu proszę o wiadomość do mnie lub bezpośredni kontakt z infolinią pod numerem 813 813 813. Stworzymy zgłoszenie z prośbą o instalację niestandardową i w ciągu paru dni określimy czy jest szansa na podłączenie czy nie.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Moderator
1411 818 560

@markolczu będziesz musiał jeszcze jakiś czas zostać u obecnego operatora. Nie otrzymałem w Twojej sprawie decyzji odmownej/pozytywnej bo na tą chwilę weryfikacja instalacji niestandardowych jest wstrzymana ze względu na panujące warunki pogodowe. Można do sprawy wrócić w marcu/kwietniu, gdy miną przymrozki i będzie można realizować prace ziemne. Skontaktuj się wtedy z naszą infolinią i poproś Dział Wsparcia Technicznego o utworzenie zgłoszenia lub napisz do mnie. Na miejsce podjedzie ekipa techników i oceni szanse na podłączenie w ramach kosztorysu (w większości przypadków opłaty są po stronie naszej firmy). Decyzję wydajemy w ciągu kilku dni.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.