UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
1 0 0

Brak konta klienta po podpisaniu umowy oraz błąd przy dodawaniu umowy do nowego konta

Dzień dobry,

Została mi dzisiaj rano podłączona usługa internetu. Podpisałem umowę, internet działa, niestety nie otrzymałem żadnych danych do logowania na stronie moje upc (ani w umowie ani na email). Posiadam w umowie jedynie podane ID klienta. Utworzyłem sobie sam konto UPC i po jego utworzeniu została mi wyświetlona informacja

"Aktualnie Twój numer identyfikacyjny
nie jest powiązany z żadnym kontem w Moim UPC.
Uzupełnij dane, aby otrzymać pełen dostęp."

Wpisałem na niej

ale problem jest taki, że po podaniu ID klienta oraz mojego nazwiska wyświetla się błąd "Wystąpił błąd. Prosimy spróbować później.".

Co mam zrobić aby uzyskać dostęp do swojego konta lub dodać do niego umowę? Bo obecnie nie mogę nawet zapłacić żadnej faktury bo ona jest dostępna na koncie które nie istnieje lub nie mam do niego danych.

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
Tytan
966 578 81

Re: Brak konta klienta po podpisaniu umowy oraz błąd przy dodawaniu umowy do nowego konta

To co mozesz zrobic  to kontakt z jupici za pomoca czatu albo 813813813

-------------------------------------------

hosting
Tytan
Tytan
1939 965 152

Re: Brak konta klienta po podpisaniu umowy oraz błąd przy dodawaniu umowy do nowego konta

@lzmirski Co mozesz zrobic

Cierpliwie czekać, konto bedzie aktywne do 48 godzin

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Tytan
2105 817 72

@lzmirski 

Żadnej umowy do konta dodawać nie musisz - pojawi się tam sama, automatycznie po utworzeniu Twojego konta w systemie przez UPC.

Po utworzeniu konta w systemie przez UPC pojawi się i faktura w Moje UPC.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.