UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy

Brak odpowiedzi po 30 dniach

Napisałem reklamację 11 lipca, dostałem automatyczne potwierdzenie dostarczenia ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, zadzwoniłem dzisiaj na infolinię i okazało się że reklamacja nie poszła dalej. Konsultantka powiedziała że jeszcze dziś się ktoś odezwie z działu technicznego A tutaj cisza. Z tego co wiem jeśli firma nie odpowie w ciągu 30 dni na reklamację to roszczenia uznaje się za uzasadnione.

4 ODPOW. 4
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Brak odpowiedzi po 30 dniach

Dokładnie. Z tym, że to zależy czego żądałeś w reklamacji. Jak miliona  dolarów czy spotkania z papieżem, to niestety ale operator nie musi Ci tego zapewnić

Highlighted
Tytan
1196 620 114

Re: Brak odpowiedzi po 30 dniach

Jest jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Czy ów reklamacja była reklamacją ?

-------------------------------------------
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Brak odpowiedzi po 30 dniach

Tak była  bo przecież napisałem ją przez formularz z mojego upc na złe działanie modemu opisałem całą sprawę zastanawia mnie to po co konsultantka mówi że ktoś odzwoni A później nikt nie dzwoni.

Highlighted
Tytan
1441 824 567

Re: Brak odpowiedzi po 30 dniach

Dziś będzie odpowiedź, sprawa wpadła na konto pracownika, który jest na zwolnieniu chorobowym - niestety system nie jest idealny i takie rzeczy się zdarzają. Oczywiście ustawowo określony termin na rozpatrzenie reklamacji wynosi 30 dni i przepraszam w imieniu firmy UPC Polska, że na Twoje zgłoszenie odpowiedź zostanie wysłana po nim. Jednakże, obostrzeniem wynikającym z Ustawy Prawo Telekomunikacyjne jest – ograniczenie zakresu roszczenia do warunków Umowy i świadczenia usług przez operatora. Tym samym uwzględnienie oczekiwań dotyczących rekompensaty, w przypadku otrzymania odpowiedzi na reklamację po upływie 30 dni trwania postępowania reklamacyjnego następuje jedynie w zakresie, który przewiduje Regulamin Świadczenia Usług UPC Polska. 

 

Temat zamykam.

---------------------------------------


Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.


Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.