UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Omnibus
350 58 7

Brak odpowiedzi po 30 dniach

Napisałem reklamację 11 lipca, dostałem automatyczne potwierdzenie dostarczenia ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi, zadzwoniłem dzisiaj na infolinię i okazało się że reklamacja nie poszła dalej. Konsultantka powiedziała że jeszcze dziś się ktoś odezwie z działu technicznego A tutaj cisza. Z tego co wiem jeśli firma nie odpowie w ciągu 30 dni na reklamację to roszczenia uznaje się za uzasadnione.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
4 ODPOW. 4
Konto zbanowane
1247 359 57

Re: Brak odpowiedzi po 30 dniach

Dokładnie. Z tym, że to zależy czego żądałeś w reklamacji. Jak miliona  dolarów czy spotkania z papieżem, to niestety ale operator nie musi Ci tego zapewnić

Tytan
998 587 81

Jest jeszcze jedno bardzo ważne pytanie. Czy ów reklamacja była reklamacją ?

-------------------------------------------

hosting
Omnibus
350 58 7

Tak była  bo przecież napisałem ją przez formularz z mojego upc na złe działanie modemu opisałem całą sprawę zastanawia mnie to po co konsultantka mówi że ktoś odzwoni A później nikt nie dzwoni.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Tytan
1439 822 568

Dziś będzie odpowiedź, sprawa wpadła na konto pracownika, który jest na zwolnieniu chorobowym - niestety system nie jest idealny i takie rzeczy się zdarzają. Oczywiście ustawowo określony termin na rozpatrzenie reklamacji wynosi 30 dni i przepraszam w imieniu firmy UPC Polska, że na Twoje zgłoszenie odpowiedź zostanie wysłana po nim. Jednakże, obostrzeniem wynikającym z Ustawy Prawo Telekomunikacyjne jest – ograniczenie zakresu roszczenia do warunków Umowy i świadczenia usług przez operatora. Tym samym uwzględnienie oczekiwań dotyczących rekompensaty, w przypadku otrzymania odpowiedzi na reklamację po upływie 30 dni trwania postępowania reklamacyjnego następuje jedynie w zakresie, który przewiduje Regulamin Świadczenia Usług UPC Polska. 

Temat zamykam.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.