UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Cesja, przeniesie na nowy adres oraz nowa ofera

Witam,

Niedługo zmieniam miejsce zamieszkania i niestety w tym obszarze niedostarczane są usługi UPC. Dlatego aby uniknąć kary za zerwanie albo opłacania internetu którego bym nie używał znalazłem osobę na którą mógłbym dokonać cesji na nowym adresie, jednak to osoba chciałaby zmienić ofertę aby dostępna była również telewizja w minimalnym pakiecie. Aktualnie mam internet Fiber Power 300 Mb/s niestety umowa jest od lutego 2020 roku na okres 2 lat (klientem jestem od 2017 roku), gdy dzwoniłem do Konsultanta otrzymałem informacje że nie mają możliwości na podniesienie na droższą ofertę u mnie o 5 zł internetu na 500 MB/s z TV na dobry początek ta opcja jest możliwa ale do ustalania podczas indywidualnej rozmowy z osobą na którą przeniosę ale nie jest to pewnie, jedynie oferta dużo droższa Telewizja + Internet, 126 kanałów + 300 mb/s internet. Jak to rozwiązać aby uniknąć dodatkowych opłat oprócz oczywiście kosztów cesji oraz zmieniając umowę na taka z minimalną telewizją, wszelkie różnice musiałbym zapłacić z własnej kieszeni ponieważ nie jest potrzebny tak wysoki pakiet telewizji. Otrzymałem również informacje o możliwych kosztach instalacji telewizji u nowej osoby. 

Pozdrawiam