UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Co się dzieje gdy upłynie czas trwania umowy

Witam, 

Mam takie nietypowe, może głupie pytanie. 

Czy gdy nadejdzie dzień zakończenia umowy i ja wcześniej nie napisze wypowiedzenia to ona przechodzi na czas nieokreślony? 

W październiku wyprowadzam się w miejsce gdzie nie ma zasięgu upc więc nie opłaca mi się podpisywać nowej umowy, a nie ukrywam że te parę miesięcy bez telewizji i internetu wydaje się słabe. 

5 ODPOW. 5
Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

Re: Co się dzieje gdy upłynie czas trwania umowy

Przechodzi na czas nieokreślony. Tylko weź pod uwagę, że możesz otrzymać wyższy rachunek, wynikający z zakończenia twojego obecnego okresu promocyjnego. 

Możesz też przedłużyć umowę na nowych zasadach zaznaczając, że chcesz ofertę bez okresu zobowiązania.

Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Rozumiem że każdy ma inną promocje itd, ale czy to są duże rozbieżności pieniężne? Mój rachunek to 74 zł, jak zapłacę tę 10 czy 20 zł więcej to ok, ale boję się że nalicza mi jak za zboze 

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

@Adal 

W regulaminie Twojej promocji masz podane kwoty za poszczególne usługi po okresie promocyjnym.

Możesz też zadzwonić na infolinię albo skontaktować się poprzez czat z UPC i dowiedzieć się jak będą wyglądały opłaty po zakończeniu obowiązującej umowy. 

Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

@Adal napisał(a):

Czy gdy nadejdzie dzień zakończenia umowy

Tak sie nie stanie

umowa zawierana jest na czas nieokreslony

konczy sie jedynie okres promocyjny czyli placisz nizsza cene w zamian za to ze robisz to 24 miesiace 

tak jak napisal @MarcinONY zobacz w warunkach promocji tabelke z wyliczonymi wartościami z reguly po okresie zobowiazania abonamemt wzrasta o 5 zł

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Dziękuję za pomoc!