UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Czy można sprawdzić plany rozszerzenia świadczenia usług.

Witam,

Jestem klientem UPC od wielu lat. I muszę przyznać, że ogólnie jestem bardzo zadowolony ze świadczonych mi usług. Tym razem w ofercie dla biznesu.

Za jakiś czas jednak zmieniam lokalizaję (kupno większego mieszkania) i ku mojemu rozczarowaniu jedną firmą która świadczy tam usługi jest Multimedia.

Myślałem, że przejęcie jej przez UPC dojdzie do skótku i problem sam się wtedy rozwiąże, niestety do tego nie dojdzie.

Dlatego moje pytanie brzmi jak można sprawdzić jakie są plany podłączenia (o ile w ogóle) usług w nowej lokalizaji w przyszłości?

Osiedle jest jednym z większych w Gdyni i ciągle się rozrasta, grupa FB osiedla działa dość prężnie i byłoby pewnie wielu (tysiące?) chętnych do skorzystania z waszych usług.

Może można skierować do UPC jakąś podpisaną petycję przez zainteresowanych po której firma uwzględniła by lokalizaję w swoich planach w przyszłości?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
Moderator
1335 808 538

Re: Czy można sprawdzić plany rozszerzenia świadczenia usług.

@snakeqss skontaktuj się proszę telefonicznie pod numerem 813 813 813 z naszym Działem Wsparcia Technicznego w celu wypełnienia Zgłoszenia Nowej Budowy. Konsultant przyjmie od Ciebie potrzebne informacje i po weryfikacji odezwiemy się do Ciebie.

Możesz także napisać do mnie na priv podając dane niezbędne do weryfikacji (ID + Imię i Nazwisko) - wyślę do Ciebie pusty formularz, a Ty odeślesz mi wypełniony.

Od razu zaznaczam, że mowa o jakiejś konkretnej jednej lokalizacji. Nie mogę zgłosić chęci podłączenia całego osiedla lub ulicy. Planów co do podłączenia takiego obszaru nawet jeśli nimi dysponujemy także nie mogę Tobie ujawnić bo jest to tajemnica handlowa.