UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Dostęp do UPC dla istniejących nieruchomości/budynków mieszkalnych jest niemożliwy? (pomoc)

Witam,

Taka informacja zwrotna padła drogą mailową od przedstawiciela UPC na wniosek Zarządcy budynku (kamienica w centrum miasta), którego porposilimy o bezposredni kontakt z UPC. A konkretniej, brak uwzglednienia w planach rozwojowych sieci UPC.

Pytanie do Was, do Państwa, czy tak faktycznie jest, że jako mieszkaniec (istniejącej klatki - plany rozojowe sieci UPC uwzgledniaja tylko nowe inwestycje) nie mogę skorzystać z usług UPC?, pomimo, że wszędzie wokół (patrząc na sąsiednie kamienice pokrycie jest bardzo duże - zrzut niżej).

Nie ma mozliwości, pokrycia kosztów, stworzenia listy chetnych itd. Nie da się Nic. Ściana.

Jedyne, co można, to zostać wpisanym do bazy potencjalnych i oczekujących klientów.

Obecnie mamy pakiet usług w innym mieszkaniu od chyba 15 lat i zawsze "niemoc" jeżeli chodzi o jakąkolwiek pomoc i wsparcie przy zmianie miejsca świadczenia. Albo jeszcze za wcześnie (kiedy mieszkałem w nowej inwestycji) albo za późno - teraz

Może tutaj jest ktoś kto "może" więcej lub wie więcej.

Z góry dziękuję za pomoc i zaaangażowanie. 

Arek

3 ODPOW. 3
ex-Moderator
40 27 9

Re: Dostęp do UPC dla istniejących nieruchomości/budynków mieszkalnych jest niemożliwy? (pomoc)

@Arek33OP nasze plany rozwojowe uwzględniają budowanie infrastruktóry zarówno w nowych inwestycjach budowlanych jak i tych oddanych do użytku.

Na tego typu działania przeznaczony jest budżet, który pozwala na realizacje określonej ilości podłączeń. W związku z tym w przyszłości, po realizacji bieżących planów, sytuacja dla Twojego budynku może ulegnąć zmianie. Zależne jest to także od możliwości/warunków technicznych na doprowadzenie instalacji do budynku.

Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej podając adres budynku, sprawdzę jak wygląda sytuacja z Twoją lokalizacją.

Użytkownik
1 0 0

Re: Dostęp do UPC dla istniejących nieruchomości/budynków mieszkalnych jest niemożliwy? (pomoc)

Witam mam to samo pytanie ,jesli można sprawdzic czy w Bytomiu na ulicy Antoniego Wolnego 17 ,bedzie podpięte pod sieć UPC .Od 3 lat pytamy na infolini i nic nie wiedzą.Prosze ,jesli to możliwe o sprawdzenie i odpowiedz .

dzieki i pozdrawiam Mariusz wolnego 17

Użytkownik
1 0 0

Jaki jest proces zgłaszania zapotrzebowania na światłowód w budynku? Czy jest jakaś szansa by to przyśpieszyć? Mieszkam w nowej inwestycji na Warszawskiej Woli, w budynku na tą chwilę jest jedynie światłowód pomarańczowych.

Wcześniej korzytsałam z usług UPC, chętnie bym została przy waszej firmie, ale nie mogę nigdzie uzyskac informacji czy i kiedy będzie istniała taka możliwośc.