UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Dostep do uslug UPC

Dzien dobry! W naszym domu nie ma mozliwosci podlaczenia uslug UPC, ale bardzo blizko jest budynek w ktorym UPC dziala, czy jest mozliwosc dostac dostep do uslug UPC w tym wypadku? Nawet jak bys coszt za podlaczenie byl by wieknszy po naszej stronie (kable, i tak dalej).
--
Miasto: Wroclaw

Tagi (2)
2 ODPOW. 2
Nauczyciel
573 157 23

Re: Dostep do uslug UPC

@EvgeniyShprawdopodobnie jest to kwestia indywidualnej wyceny i koszt może być spory.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
643 438 58

Re: Dostep do uslug UPC

Witaj,

Jest to dom wielorodzinny czy jednorodzinny ?

Musisz być świadomy że takie przyłączenie bydunku może kosztować nawet dziesiątki tysięcy oraz będzie trwać kilka miesięcy o ile padnie pozytywna decyzja po zaakceptowaniu kosztorysu.

Wielu osobom się wydaję że to przecież tylko podciągnięcie kawałka kabla. Otóż tak nie jest.

Wpływ na koszty ma wiele czynników i podpięcie budynku wielorodzinnego jest znacznie tańsze ponieważ koszty się rozkładają.

Teraz tłumacze co wpływa na koszt:

1. odłegłość do punku przyłączenia, może okazać się że podpięcie do budynku i którym wspominasz nie jest możliwe ponieważ jego przyłącze jest na styk i będzie wymagane podłączenie z innego punktu.
  2. To czyj teren jest na drodze, uzgodnienia z miastem, z prywatnymi właścicielami
  3. Projekt za który trzeba zapłacić, to już nie lata 90 że robi się partyzantkę. Teraz wszystko musi być na papierze a to jest jeden z większych kosztów.
  4. To czy na drodzę jest już jakaś infrastruktora np. Orange. Można się nią posiłkować ale trzeba płacić niemałe pieniądze za jej dzierżawę co także podbija koszty.
  5. Koszty samej pracy ekipy oraz materiału

To tak w telefgraficznym skrócie.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting