UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 1 0

Dostep do usług UPC

Witam chciałbym się zapytać co w przypadku gdy przeprowadzam się do "świeżo" postawionych bloków i jak sprawdzam dostępność usług to pokazuje że nie da się podłączyć. Bardzo mi na tym zależy ponieważ w poprzednim mieszkaniu miałem przez wiele lat upc i wszystko grało.

Może ktoś z moderatorow jest w stanie sprawdzić czy w przyszłości jest coś planowane. (O ile mają taka możliwość).

Warszawa ul. Aluzyjna 4 to jest Białołęka.

Jakiego operatora bym nie sprawdzał (orange vectra netia itd.) To proponuję mi tylko mobilny czego bardzo bym nie chciał.

Od czego to zależy czy dane bloki ( w tym przypadku nowe) mają dostęp do stacjonarnego Internetu? To trzeba jakaś petycje czy jak to działa?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

3 ODPOW. 3
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Dostep do usług UPC

Przede wszystkim jak to są nowe bloki to musi być zgoda administracji itd i operator musi widzieć, że opłaca mu się wchodzić na dane osiedle i podłączać nowe bloki.

Jeśli na stronie nie pokazuje to raczej na pewno nie są tam świadczone usugi, możesz ewentualnie skontaktować się z upc żeby się upewnić, bo czasem zdarzy się, że strona nie ma najświeższych info.

A planów na to czy podłącza / kiedy podłączą na pewno nie zdradzą, bo to tajemnica.

Tytan
1439 822 568

@Nowy23 witam w Społeczności UPC. Usługi na Aluzyjnej w Warszawie mamy, ale na wyższych numerach, bodajże od 15. Nie wiem o jakim budownictwie mówimy, ale jeśli to deweloperka i nie macie żadnego dostawcy "stacjonarnego" to współczuję dewelopera bo takie umowy podpisuje się zazwyczaj już na etapie inwestycji przed rozpoczęciem budowy.

Można oczywiście zawsze wejść z siecią na rejon gdzie nas nie ma, ale to zależy od planów inwestycyjny całej spółki i w głównej mierze uwarunkowań technicznych w terenie - możliwości poprowadzenia sieci, sposób prowadzenia, koszt inwestycji, odległość od najbliższego punktu dostępowego. Przeglądałem właśnie zgłoszenia nowych budów dla Aluzyjnej i widzę, że inwestycja będzie na numerach 13. 

Jeśli zamieszkujesz we wspólnocie mieszkaniowej to proponuję, aby zarządca zebrał informacje ile potencjalnych osób byłoby zainteresowanych i następnie skontaktował się z nami.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
6 1 0

Dziękuję za tak szybki odzew i pomoc. Dzisiaj się dowiedziałem nieco więcej na ten temat u samego dewelopera i okazało się że podciągnięty jest internet z firmy JMDI. A więc tak jak pisałeś, podpisali najwyrażniej wcześniej, przed budową.

Pozdrawiam.