UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Jak długo czeka się na odpowiedź

Proszę o informację ile może trwać odpowiedź na korespondencje listowną?
Złożyłem wypowiedzenie drogą elektroniczną - dostałem po miesiącu odpowiedź odmowną?
Złożyłem wypowiedzenie drogą listowną - nie dostałem odpowiedzi...

Wszsytko trwa miesiące i trwa i trwa, a ja płacę i płacę, tylko nie wiem za co, na infolinii nic nie wiedzą, na facebooku nikt nie odpowiada.

4 ODPOWIEDZI
Omnibus
444 343 35

Re: Jak długo czeka się na odpowiedź

Witaj,

Cieżko mi sie dokładnie wypowiedzieć bo dałeś zbyt mało danych.

Jeżeli dostałeś odmowną odpowiedź drogą mailową to jest tam też informacja na jakiej podstawie odrzucili wypowiedzenie.

Jeżeli wysłałeś list (mam nadzieje że to był list polecony) to operator powinieni Ci odpowiedzieć w przeciągu 14 dni od daty odebrania korespondencji(liczy się data stempla pocztowego).

W przypadku listu poleconego masz możliwość sprawdzenie czy przesyłka została odebrana.

Jeżeli wysłałeś zwykły list...cóż masz pecha, tego typu przesyłka nie jest rejestrowana.

Tylko Ty wiesz co wysłałeś do operatora

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@michalzy napisał(a):
Złożyłem wypowiedzenie drogą elektroniczną - dostałem po miesiącu odpowiedź odmowną?

Wypowiedzenie mozna zlozyc jedynie pisemnie w salonach UPC lub wysłać pocztą na adres Ogólnopolskie Biuro Obsługi Klientów UPC, ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice

Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@michalzy tu masz wszelkie potrzebne informację, w tym jaką drogą wysłać wypowiedzenie oraz jakie informację wypowiedzenie musi zawierać by było skuteczne.
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006882

Moderator
840 551 142

napisał(a):

Proszę o informację ile może trwać odpowiedź na korespondencje listowną?
Złożyłem wypowiedzenie drogą listowną - nie dostałem odpowiedzi...

Wszsytko trwa miesiące i trwa i trwa, a ja płacę i płacę, tylko nie wiem za co, na infolinii nic nie wiedzą, na facebooku nikt nie odpowiada.

@michalzy wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko).