UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Debiutant
1 0 0

Kable po poprzednim właścicielu

Nabyłem mieszkanie w bloku. Poprzedni właściciel wypowiedział umowę na telewizję w UPC. Ja na chwilę obecną nie chcę zawierać żadnej umowy na telewizję i internet. Przez moje mieszkanie przebiegają kable - dwa kable wchodzą do mojego pokoju (przyypuszczalnie wchodzą do mnie z przedpokoju mieszkania obok) zaś jeden wchodzi ponownie do mieszkania obok (prawdopodobnie do pokoji). Poprzedni właścicel nie był w stanie wytłumaczyć dlaczego jest takie rozwiązanie. Spółdzielnia mówi, że oni nic nie wiedzą. A na infolonii UPC (choć bez przekonania) powiedziano mi, że jak to u mnie w mieszkaniu i nie chce kabli to mogę je po prostu uciąć. Czy rzeczywiście mogę je samemu usunąć? Nie wiem jakie były kiedyś ustalenia ale nie chcę kabli u siebie. 

2 ODPOW. 2
Nauczyciel
815 181 29

Re: Kable po poprzednim właścicielu

@smielaq89 Witaj. Spokojnie jeśli nie chcesz używać tych przewodów to je wytnij. Twoje mieszkanie Twoja sprawa nie masz z nikim umowy nikogo do mieszkania nie musisz wpuszczac

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Moderator
1420 824 562

Re: Kable po poprzednim właścicielu

Jeśli nie korzystasz z naszych usług i twierdzisz, że nie potrzebujesz tej instalacji wewnątrz swojego lokalu, to możesz ją usunąć. Jeśli prowadzenie kabla do sąsiada jest zrealizowane przez Twoje mieszkanie, to nie mam pojęcia jakim cudem zostało to tak wykonane, ale Twój lokal, Twoja sprawa. Jeśli macie jakiś wspólny z sąsiadem korytarz/przedsionek i tam są prowadzone te kable, to radzę uważać, aby przypadkiem nie odciąć sąsiada od usług. Nadmieniam także, że kabli bezprzewodowych Nikola Tesla nie zdążył wymyślić i już nie zdąży bo nie żyje, także gdybyś przyszłościowo chciał skorzystać z naszych usług a teraz pozbędziesz się całej instalacji kablowej, to trzeba ją będzie położyć na nowo.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.