UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Możliwość rezygnacji przez internet + śmieszna oferta.

Witam.

Czy istanieje możliwość rozwiązania umowy z UPC za pomocą formularza kontaktowego bądź inny sposób internetowy?

Bedąc wieloletnim klientem UPC, płacąc obcenie 191 zł miesięcznie liczyłem na ciekawą ofertę. Niestety zaproponowano mi żenujące warunki, a warunki dla nowych klientów są o niebo lepsze, dlatego chcę jak najszybciej rozwiącać umowę z UPC mimo, że byłem zadowolony z dostarczonych usług, jednak za te pieniądze każdy inny dostawca da mi co najmniej 2x lepsze warunki. 

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5
-
Nie dotyczy
1062 0 57

Re: Możliwość rezygnacji przez internet + śmieszna oferta.

@ArabPL witaj w najszej Społeczności!

Wszelkie informację dot. wypowiedzenia umowy znajdziesz pod tym linkiem:
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006882

a tu odpowiednie kanały komunikacji:
https://www.upc.pl/pomoc/kontakt/#/klient-indywidualny/zmiana-umowy-rezygnacja/rezygnacja-z-uslug-up...

Nauczyciel
517 377 46

Widzę żę masz internet, korzystaj z niego

Otwierasz przeglądarkę internetową

Wchodzisz na google.pl

wpisujesz:

upc wypowiedzenie

Pierwszy link na stronie wyszukiwania (juz nie będę taki, podam go)

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006882

Opisane są wszystkie dostępne metody złożenia wypowiedzenia.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
2 0 0

Dziękuję za odpowiedź. Chciałem się upewnić u osób znających temat, ponieważ w internecie można było znaleźć informacje, że ludzie w ten sposób rezygnowali, jednak na stronie upc nie mogłem nic znleźć na ten temat.

Użytkownik
16 0 0

Chciałem przedłużyć umowę, ale po analizie okazało się. że podpisanie nowej umowy grozi wzrostem ceny. Wobec tego nie robię nic. Ceny dla nowych abonentów są znacznie niższe. Czy tak firma chce utrzymać starych klientów. U mnie właśnie do bloku weszła Vectra oraz pojawił się światłowód Netii (Orange nie dochodzi mimo, że to Warszawa i Kabaty - bloki mieszkalne czyli wielu potencjalnych klientów - ale Orange ma ich w nosie). Może te firmy mają gorszą ofertę telewizyjną, ale i tak telewizja wszędzie jest w bardzo słabej ofercie programowej. Nie ma co tam oglądać. Najważniejszy jest dla mnie Internet a resztę i tak mogę zciągać przez Internet. Na szczęście nie korzystam z oferty poczty UPC tylko od niezależnych dostawców, więc nic mnie trzyma w UPC poza przyzwyczajeniem. Kontynuacja takiej polityki traktowanie starych klientów spowoduje, że zaprotestuje rezygnując z usługi i przeniosę się do konkurencji.

Omnibus
471 98 3

Złożone wypowiedzenie otwiera drogę do negocjacji lepszej oferty.

Na różnych forach są wałkowane propozycje,dzielenie się doświadczeniami w tym temacie.

Tak samo jest w Netii czy Vectrze.To tak na przyszłość.

Nie jesteś kimś wyjątkowym a tylko nr w statystykach liczby klientów.

A na twoje miejsce przyjdzie inny klient skuszony jak piszesz super ofertą.

*Tylko się cieszyć ,że jesteś w zasięgu kilku operatorów zawsze to atut w "walce" o lepszą ofertę i cenę.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."