UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

możliwośc wcześniejszego rozwiązania umowy -kwota ugodowa

cześć wszystkim,

pisałem do działu reklamacji o możliwość rozwiazania umowy, ponieważ na nowym adresie znajduje się już aktywny pakiet UPC dostalem taką wiadomość i chcę się upewnić czy dobrze ją interpetuję:

"

Szanowny Panie,

dziękuję za przedstawienie swojej sprawy w wiadomości, którą otrzymaliśmy w dniu 18.07.2019r.

Potwierdzam, że pod adresem wskazanym w zgłoszeniu (ul. ...........) są już świadczone usługi dla innego Abonenta, dlatego brak jest możliwości do przeniesienia Pana usług pod ten adres.

Rozumiem, że zamierza Pan zmienić miejsce zamieszkania lecz informuję, że zawierając umowę z naszą firmę, zdecydował się Pan korzystać z usług w ......, przy ulicy ........ przez cały okres zobowiązania abonamentowego, które zostało ustanowione do dnia 10.10.2020r. (okres 24 miesięcy), w zamian za co otrzymuje Pan comiesięczne ulgi abonamentu. W związku z tym, rozwiązanie umowy przed zakończeniem tego zobowiązania, skutkować będzie naliczeniem opłaty dodatkowej, odpowiadającej wysokości tych ulg, pomniejszonej o proporcjonalną ich wartość za okres od rozpoczęcia świadczenia usług do zakończenia umowy (ok. 920 zł). Regulamin świadczenia usług przez UPC Polska nie przewiduje, w tej sytuacji, odstąpienia od zwrotu ulg przyznanych w promocji.

W przedstawionej sytuacji, proponuję Panu zmniejszenie tej opłaty do kwoty 200 zł. W celu wypowiedzenia umowy, należy nam dostarczyć pisemne oświadczenie woli o rezygnacji, które powinno zawierać:

.....

Dokument należy wysłać na adres:

.....

Dokument może również zostać złożony elektronicznie, poprzez formularz rezygnacyjny w serwisie Moje UPC, lecz wymaga to wcześniejszego udostępnienia tego formularza przez pracownika Działu Utrzymania Klienta naszej firmy. W tym celu zapraszam Pana do kontaktu na numer telefonu: 813 813 813. Pismo dostarczone nam do 7 dni, skutkować będzie rozwiązaniem umowy w dniu 01.09.2019r. z zachowaniem okresu wypowiedzenia, liczonego od daty obecnego zgłozenia (18.07.2019r).

Drugim rozwiązaniem, które chciałbym zaproponować, jest przepisanie umowy na inną osobę. W takiej sytuacji nie poniesie Pan kosztu dodatkowego z tytułu rozwiązania umowy. W tym celu proszę o wydrukowanie oraz wypełnienie formularza, który przesyłam w załączniku oraz proszę o dostarczenie go nam w następujący sposób:

• listownie (40-265 Katowice, ul. Murckowska 14c),

•  

do salonu (adresy: http://www.upc.pl/pomoc/salony-sprzedazy).

Przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na naszą odpowiedź. Życzę Panu wszystkiego dobrego.

Łączę wyrazy szacunku"

zastanawia mnie czy odpowiedź z ich strony "zmniejszenie tej opłaty do kwoty 200 zł." to znaczy że cały koszt jaki poniosę to jest 200zł czy obniżona zostanie kwota 920zł o 200 zł czy jeszcze w inny sposób jest to ujęte, np. 200zł + cała różnica z ceny promocyjnej, nie wiem, proszę o poradę, jak to interpretować,

pozdrawiam

Darek

3 ODPOW. 3
Tytan
Tytan
1939 965 152

Re: możliwośc wcześniejszego rozwiązania umowy -kwota ugodowa

@gerrmab93 napisał(a):

zmniejszenie tej opłaty do kwoty 200 zł.

wg mnie nie ma tutaj pola do dyskusji

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Tytan
2105 817 72

@gerrmab93 

Wedle tego co nam przedstawiłeś, zapłacisz 200 zł i rozstaniesz się z UPC.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
1436 818 568

Jest tak jak napisali koledzy wyżej. Kara wyniesie jedynie 200 zł. Temat zamykam.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.