UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Inspirator
4 0 0

Nowa umowa TELEWIZJA + INTERNET , 1 Gb/s

Witam,

czy istniałaby możliwość uzyskania poniższego pakietu promocyjnego w przypadku gdy jestem klientką UPC i korzystam z Państwa usług, ale podjęłam decyzję o ich rezygnacji?

Bez tytułu.png

Wraz z końcem sierpnia kończy mi się umowa z Państwem, a do tej pory nie otrzymałam telefonu w związku z propozycją nowej umowy. Czekam na propozycję od Państwa, w innym przypadku skorzystam z usług konkurencji. 

9 ODPOW. 9
Konto zbanowane
441 160 29

Re: Nowa umowa TELEWIZJA + INTERNET , 1 Gb/s

Proponuję skontaktować się z działem utrzymania klienta 813 813 813 na pewno jakąs ciekawą ofertę zaproponują

Tytan
966 578 81

Witaj,

Tego typu spraw nie zalatwisz przez spolecznosc. W celu uzyskania oferty dzwon na numer ktory podał Ci przedmowca i poproś o polaczenie z dzialem utrzymania klienta.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
2105 817 72

@Beata2 

Małe wyjaśnienie - umowa sama z siebie się nie kończy, kończy się Pani okres zobowiązania dla oferty promocyjnej.

Jeśli Pani nie wypowie pisemnie umowy z zachowaniem wszelkich wymaganych terminów, przejdzie ona po sierpniu na umowę bezterminową.

Jak już wskazano, Społeczność nie jest kanałem kontaktu ofertowego ani wsparcia technicznego na linii Klient - UPC.

Wymagany jest bezpośredni kontakt z infolinią UPC Polska.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
24 8 1

@KOCUREK1970napisał(a):

@Beata2 

Małe wyjaśnienie - umowa sama z siebie się nie kończy, kończy się Pani okres zobowiązania dla oferty promocyjnej.Jeśli Pani nie wypowie pisemnie umowy z zachowaniem wszelkich wymaganych terminów, przejdzie ona po sierpniu na umowę bezterminową.

@KOCUREK1970  Czy w takim razie, jeśli umowa przejdzie na bezterminową, to zachowane będzie miesięczne zobowiązanie w tej samej wysokości, które obowiązywało przez cały okres poprzedniej umowy, czy należy liczyć się z wyższą opłatą abonamentową ?.

I jak w takim przypadku wyglądają np. dodatkowe pakiety, które były wraz z ofertą promocyjną - np. dodatkowe kanały, czy zostaną one tak jak były, czy po przejściu na umowę bezterminową należy liczyć się albo z wyłączeniem dodatkowych pakietów, ewentualnie z ich wyższą ceną ?.

Pytam tak trochę offtopicowo, bo to jeden z tych tematów,  na które mniej zorientowani (jak ja ) użytkownicy nie zwracają uwagi, albo zapominają   

Tytan
Tytan
1939 965 152

Wszystko jest opisane w warunkach promocji 

jakie oplaty w okresie zobowiazania jakie po, bez tego dokumentu nikt nie jest w stanie powiedziec jaki bedzie abonament po okresie zobowiazania

ale nalezy sie liczyc z podwyzka, bo w moim przypadku na przyklad abonament rosnie o +5 zl po przejsciu na czas nieoznaczony

-----
Nie karm trolla. Zgłoś post moderacji!
Konto zbanowane
441 160 29

Zwykle wiąże się to z wyższym abonamentem o kilka zł, wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie umów które macie podpisane

Za każdym razem kwota jest inna ale zwykle ok 5-10 zł miesięcznie różnicy jest po skończeniu zobowiązania.

Z pakietami dodatkowymi jest to samo jak się skończy zobowiązanie to może wzrosnąć cena.

Ale zawsze po prostu można podpisać aneks do umowy i podwyżki nie będzie, bo znowu będzie zobowiązanie

Dodatkowe kanały też nie znikną

Innowator
24 8 1

Ok., dzięki za informację 

Innowator
19 6 0

Przecież za 110zł można dostać bez problemu ofertę utrzymaniową z Horizon Max + 1GB + Pakiet Mega Sport.

Tytan
1436 818 568

Koledzy powyżej wszystko już wyjaśnili - zamykam.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.