UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

nowy adres UPC

Dostałem emaila z adresu upc.pl@komunikaty.upc.pl "niby" UPC pialem na czacie ale o wynikach załatwienia sprawy cisza. Czy ten adres jest bezpieczny ?

Przechwytywanie.JPGPrzechwytywanie2.JPG

25 ODPOW. 25
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Re: nowy adres UPC

Do mnie docierają maile z domeny

@mailing.upc.com.pl

U Ciebie bez .com. myślę że moderator musi się wypowiedzieć co z tymi adresami 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Tagi (2)
Moderator
932 600 151

Bez obaw moi drodzy. Adres mailowy: "upc.pl@komunikaty.upc.pl" należy do naszej firmy i jest w pełni bezpieczny. Z tego adresu przychodzi większość powiadomień dotyczących portalu Moje UPC, ale także dotyczących zmian warunków umowy.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@GMateusz ten z "com" również jest wasz nowy - nie za bardzo skomplikowaliscie sobie życie ;-)

---
Moderator
932 600 151

@GDA co do tego na domenie "@mailing.upc.com.pl" to jeszcze to potwierdzę i dam znać.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Na 100% jest wasz bo dostaje z niego powiadomienie o wystawieniu nowego rachunku, zaproszenia na wykupienie gali KSW itp

---
Omnibus
233 73 5

Oryginalność adresów potwierdzają zawsze ostatnie człony. Dla przykładu adres typu

buraku@niezawracjanamglowy.upc.pl 

byłby prawdziwy, to już

buraku@upc.niezwaracajnamglowy.pl

to podróbka.

Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo, że tak jak to już miało miejsce pracownik pewnej firmy stworzył adres

windykacja@zaległeoplaty.(tu firma).pl

i zanim się połapano już z milionami wypoczywał na wyspach bananowych, jednak to raczej odosobniona sytuacja.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

I tutaj mamy podobną sytuacje bo adres @upc.pl nie jest tym samym co @upc.com.pl

---
-
Nie dotyczy
1070 0 58

W dzisiejszych czasach, gdzie na każdym kroku słyszymy o kradzieżach danych, oszustwach, itp. przestępstwach komputerowych to temat bardzo ważny!.

Dobrze by było aby UPC określiło które domeny do nich należą.

Moderator
932 600 151

Wystosowałem prośbę o zwrotną informację w tym temacie, gdzie trzeba 

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GMateusz dzięki!

W takim razie czekamy na oficjalne info!

Omnibus
233 73 5

To dodam, że domena UPC.com.pl też należy do UPC.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Menedżer Społeczności
232 306 77

Podstawowy adres email, z którego wysyłamy wiadomości email do Klientów jest z domeny: mailing.upc.com.pl.

Adres upc.pl@komunikaty.upc.pl jest również nasz i w przyszłości coraz częściej mogą pojawiać się wysyłki z tego adresu. Testujemy nowe narzędzie do komunikacji.

Na ten moment z nowego adresu wyszła tylko jedna komunikacja do Klientów. Właśnie z iinformacją o tym, że dodajemy mamy nowy adres email (upc.pl@komunikaty.upc.pl), z którego będziemy wysyłać wiadomości i prosimy o dodanie go do bezpiecznych kontaktów.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Właśnie3 sprawdziłem pocztę, nie ma informacji o adresach mailowych od UPC

Menedżer Społeczności
232 306 77

@- Komunikacja ta była wysyłana do połowy grudnia w dniach roboczych do wszystkich Klientów regularnych i biznesowych. Zerknij w folderze ze Spamem, może tam wpadło. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)