UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Odłączenie aktywnego klienta

Witam. Mam taki problem, który ciągnie się już od jakiegoś czasu. Jak wprowadziłam się na mieszkanie, to zaczęłam korzystać z Wi-Fi innego współlokatora, jedna minął czas i on się wyprowadził, a przed tym przepisał umowę na współlokatorkę i pojawiły się problemy, zalegała z opłatami, przez co często nie mogłam korzystać z inernetu, pomimo tego, że płaciłam jej swoją część zawsze na czas. A ostatnio ogólnie wyłączyła router przy wyjściu z domu na tydzień. W tym czasie skontaktowałam z punktem obsługi UPC oraz z właścicielem i uzyskałam jego zgodę na podłączenie internetu na własne imię. Przyszedł monter i zainstalował nowy sprzęt, odciął kabel koleżanki, czyli systemową odłączył jej usługę, podpisaliśmy umowę. Teraz koleżanka, która została odłączona robi straszną aferę. Grozi nawet policją. Mam zgodę właściciela na jej odłączenie i moje podłączenie. Czy rzeczywiście ona może mi coś zrobić? 

4 ODPOW. 4
Highlighted
Tytan
Tytan
1855 935 140

Re: Odłączenie aktywnego klienta

Teraz wypadaloby udostępnić internet wspolokatorce od siebie skoro do tej pory bylo odwrotnie

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Użytkownik
2 0 0

Niestety, nie o to jej chodzi. A tylko o to, że obcięto jej inernet, chociaż nie płaciła i nie  miała zamiaru, przez co ja miałam problemy, bo pracuje przez inernet. 

Tytan
857 552 72

Tobie grozi policja Czy komu? Ty uciales kabel czy upc ja odlaczylo?

Jak upc to.mozesz.miec to w glebokim poważaniu bo zrobił to operator. Niech dzwoni, krzyczy, tupie w podłogę, kontaktuje sie z mswia ty jestes czysty

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
1335 808 538

@YanaHonchar nie masz się absolutnie czego obawiać, głos ostateczny ma właściciel mieszkania, skoro wydał decyzję o możliwości podłączenia Ciebie, to sprawa jest jasna. Będziesz miała problem, to napisz do mnie na priv.