UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Odłączenie aktywnego klienta

Witam. Mam taki problem, który ciągnie się już od jakiegoś czasu. Jak wprowadziłam się na mieszkanie, to zaczęłam korzystać z Wi-Fi innego współlokatora, jedna minął czas i on się wyprowadził, a przed tym przepisał umowę na współlokatorkę i pojawiły się problemy, zalegała z opłatami, przez co często nie mogłam korzystać z inernetu, pomimo tego, że płaciłam jej swoją część zawsze na czas. A ostatnio ogólnie wyłączyła router przy wyjściu z domu na tydzień. W tym czasie skontaktowałam z punktem obsługi UPC oraz z właścicielem i uzyskałam jego zgodę na podłączenie internetu na własne imię. Przyszedł monter i zainstalował nowy sprzęt, odciął kabel koleżanki, czyli systemową odłączył jej usługę, podpisaliśmy umowę. Teraz koleżanka, która została odłączona robi straszną aferę. Grozi nawet policją. Mam zgodę właściciela na jej odłączenie i moje podłączenie. Czy rzeczywiście ona może mi coś zrobić? 

4 ODPOW. 4
Highlighted
Tytan
Tytan
2310 1037 191

Re: Odłączenie aktywnego klienta

Teraz wypadaloby udostępnić internet wspolokatorce od siebie skoro do tej pory bylo odwrotnie

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Re: Odłączenie aktywnego klienta

Niestety, nie o to jej chodzi. A tylko o to, że obcięto jej inernet, chociaż nie płaciła i nie  miała zamiaru, przez co ja miałam problemy, bo pracuje przez inernet. 

Highlighted
Tytan
1188 618 112

Re: Odłączenie aktywnego klienta

Tobie grozi policja Czy komu? Ty uciales kabel czy upc ja odlaczylo?

Jak upc to.mozesz.miec to w glebokim poważaniu bo zrobił to operator. Niech dzwoni, krzyczy, tupie w podłogę, kontaktuje sie z mswia ty jestes czysty

-------------------------------------------
Highlighted
Tytan
1441 824 567

Re: Odłączenie aktywnego klienta

@YanaHonchar nie masz się absolutnie czego obawiać, głos ostateczny ma właściciel mieszkania, skoro wydał decyzję o możliwości podłączenia Ciebie, to sprawa jest jasna. Będziesz miała problem, to napisz do mnie na priv.

---------------------------------------


Przestrzegaj tak jak ja, Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.


Od 01.09.2019r. nie pracuję w UPC Polska i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Proszę o kierowanie swoich zgłoszeń do aktualnej moderacji forum.