UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
9 3 1

Oferta przedłużenia +40% PLN

Zakonczyła mi się umowa z UPC, TV +internet. Dzwoniłem na infolinie i zapytałem o warunki przedłużenia umowy i dostałem oferte o +40% droższą niż do tej pory bez zmiany pakietów.

Czy to normalne ?? od konsultanta otrzymałem informację że nie ma szans na nawet pozostanie przy starych warunkach.

Nie chciałem za specjalnie zmieniać dostawcy internetu chociaż nie jest idealnie ale przy takiej podwyżce nie pozostanie mi nic innego jak przejście do konkurancji, np Orange Love  które kosztuje aktualnie tyle ile moje "stere" upc.

Ktoś miał taką sytuację z tak znaczącą podwyżką ?? (pakiet mam ten najniższy internet i TV)

22 ODPOW. 22
Tytan
Tytan
1978 979 157

Re: Oferta przedłużenia +40% PLN

Umowa sama sie nigdy nie kończy

mozesz pozostać z tym co masz dalej - sprawdz w regulaminie promocji o ile zwiekszy sie abonament - nie powinno to byc wiecej niz +5 zl 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
9 3 1

po 24 miesiącach zwiekszył mi się właśnie o 40%

Tytan
Tytan
1978 979 157

Nie chodzi mi o to jaka dostales oferte bo to wiemy ze drozsza

ale nie musisz jej brac mozesz pozostac na tym co placisz teraz  

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Inspirator
9 3 1

to jeszcze raz zeby wszystko było jasne:

miałem abonamnet na 24miesiace płaciłem kwote n.

po 24 miesiącach zakończenia "promocyjnej" oferty miesięczna opłata wzrosła mi o n + 40%

po rozmowie z konsultantem UPC poinformowało mnie że nie mogą zaoferować mi umowy na starych warunkach promocyjnych tylko jedynie moge zostać przy nowej opłacie miesięcznej

różnica jest znacząca.

Tytan
Tytan
1978 979 157

@Arek1napisał(a):

po 24 miesiącach zakończenia "promocyjnej" oferty miesięczna opłata wzrosła mi o n + 40%

na jakiej podstawie? 

to jest nie mozliwe

podaj nazwe tej promo

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
1439 822 568

@Arek1 witam w Społeczności UPC! Wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) chętnie przeanalizuję działania naszego pracownika pod kątem ewentualnych nadużyć. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
9 3 1

gdzie znajde nazwe promocji w moim-upc ? nie widze tego nigdzie

wszystko podobno zgodnie z regulaminem

może napiszę kwotami

płaciłem 48.99zł za "Fiber Power 150 Mb/s +TV Pakiet Horizon Select"

po 24 miesiacach promocji aktualnie automatycznie kwota zwiększyła mi się do 68.99zł czyli abonament wzrósł o +20zł czyli ok +40% zgodnie z regulaminem.

Wg konsultanta nie ma opcji żeby było tak jak wcześniej jeżeli chodzi o miesięczną opłatę.

Konto zbanowane
441 160 27

Największą kwotę jaką widziałem w regulaminie promocji to wzrot o 10 zł abonamentu jak dobrze pamiętam, zerknij na fakturę i zobacz za co dokładnie naliczane są opłaty, czy nie masz jakiś innych pakietów aktywnych, ewentualnie mogła być sytuacja, że skończyło się zoobowiązanie na usługi główne i dodatkowo na pakiety premium, a niestety również są promocje gdzie w momencie zakończenia zoobowiązania na pakiet premium rośnie opłata miesięczna. Jak się kilka rzeczy złożyło do kupy to wtedy faktycznie jest szansa, że o tyle wzrosnął rachunek.

Ale według mnie bez problemu powinna być opcja pozostania na podobnych warunkach jak do tej pory, a jeśli się nie zgadzasz z nową opłatą, po prostu napisz rezygnacje i dział utrzymania raczej na pewno wykombinuje dla Ciebie lepszą oferte

A jak chcesz znać szczegóły to podeślij do @GMateusz  potrzebne dane to na pewno Ci pomoże

Inspirator
9 3 1

nie mam nic specjalnego, tak było do tej pory:

PAKIET HORIZON SELECT - ABONAMENT44,00 zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME4,99 zł
FIBER POWER 150 Mb/s - ABONAMENT0,00 zł

a tak jest teraz:

PAKIET HORIZON SELECT - ABONAMENT63,00 zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME4,99 zł
FIBER POWER 150 Mb/s - ABONAMENT1,00 zł
Konto zbanowane
441 160 27

Ale te ceny zmieniły się same czy to są ceny nowej oferty, którą zaproponował konsultant ?

Inspirator
9 3 1

to sa ceny ktore juz mam zmienione (same sie zmieniły) i taką nową kwotę aktualnie płacę. Konsultant powiedział że nie mogą przywrócić mi mojej poprzedniej oferty i jedynie może zostać tak jak jest po zakończeniu promocji.

Konto zbanowane
441 160 27

A miałeś propozycję oferty przedłużeniowej ? W sensie na nowo by było zoobowiązanie itd i cena powinna być lepsza 

Tytan
Tytan
1978 979 157

@Arek1napisał(a):

wszystko podobno zgodnie z regulaminem

jednak wszystko sie zgadza

Pakiet Horizon Select
bez nagrywarki 98,00 zł
Miesięczna opłata abonamentowa z tytułu świadczenia Usługi Telewizji Cyfrowej Pakiet Select Extra HD bez nagrywarki z ulgą
w wysokości 54,00 zł (słownie: pięćdziesiąt cztery 00/100) brutto w Okresie Zobowiązania, po upływie Okresu Zobowiązania
35,00 zł (słownie: trzydzieści pięć złotych 00/100) brutto

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

@Arek1 W dziale utrzymania klienta są na pewno promocje na zbliżonym poziomie cenowym do tego co płaciłeś. Konsultant mógł się zachować lepiej, aczkolwiek gdybyś się przygotował do rozmowy z nim to przypuszczam że sprawa wyglądała by inaczej.