UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
9 3 1

Re: Oferta przedłużenia +40% PLN

powiedziałem że nie będę płacił wiecej i że dostałem w orange lepszą oferte, otrzymałem info że nie sa w stanie zejść z ceny. Poprosiłem o uruchomienie mozliwości wypowiedzenia umowy przez moje-upc. Wczoraj wypowiedziałem umowe.

Tytan
920 577 77

Czyli wszystko jest na dobrej drodze do tego żeby przejął Cie DUK.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
920 577 77

Poczytaj troche i zapoznaj sie z tym jak dziala Dział utrzymania klienta (DUK). Jak byś tak bardzo chciał przejść do konkurencji to już byś to zrobil, uslugi nowego operatora byly by juz podłączone a jupici bylo by juz wypowiedziane a nie rozpisywał byś się po forach internetowych (dorośli ludzie których znam właśnie tak robią bo szkoda im czasu i życia na tego typu pierdoły)

-------------------------------------------

hosting
Moderator
1426 825 566

@szewol post leci do kosza - pkt. 4 i pkt. 10 Zasad Społeczności UPC.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
9 3 1

Po jakim czasie kontaktuje sie DUK z klientem ?? 2 tyg temu wypowiedziałem umowe, narazie zero telefonów

Zawodowiec
405 154 30

Jeśli nie miałeś wyrażonej zgody na marketing + upc nie ma aktualnych danych kontaktowych to może być sytuacja, że nigdy się nie skontaktują.

Naukowiec
1213 363 52

@Arek1 Czasem, mimo wyrażonych zgód i tak się nie kontaktują. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy wypowiedzenie dotarło lub coś podobnego 

Inspirator
9 3 1

dzwoniłem, załatwiłem, dostałem wszystko to co chciałem w kwocie która mnie interesowała

dzięki wszystkim za pomoc