UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Moderator
1426 825 566

Re: Oferta przedłużenia dla stałych klientów

No Panowie @- i @GDA to kolejny wpis do dzienniczka proszę zrobić. Na pierwszym miejscu niezmiennie pozostaje akcja, o której wspomniał GDA no i teraz mamy kolejnego faworyta. Cóż chętnie bym pomógł - problem w tym, że nie wiem komu 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
3 0 0

Cześć  

Jestem nowym użytkownikiem na forum (niedawno je odkryłem 😂), ale abonentem UPC od dłuższego czasu. Powiedzcie mi, jaki okres przed zakończeniem umowy można przedłużyć umowę? 

Dzieki za odpowiedz

Kuba

Zawodowiec
405 154 30

@kuba_wawa  w upc działa to tak, że można zawsze przedłużyć umowę na lepszą, nawet w ciągu 1 dnia 2x jak chcesz

Także jak zmieniasz na jakiś lepszy sprzet, dodatkowe kanały itd to w każdym momencie można to zrobić, chociaż najlepsze oferty zwykle są dostępne w ostatnim miesiącu zoobowiązania, chociaż czasem już wcześnie trafi się w miarę oferta.

Najlepsze oferty są dostępne tylko i wyłącznie po złożeniu rezygnacji :(

A czasem i ta nie wystarcza, wczoraj konsultant powiedział mi, że się nie da i tyle mam sobie zrezygnować, bo oferty dla nowych mi nie może dać, bo go system nie przepuści. A teraz mają na stronie ofertę która by mnie interesowała, no nic wczoraj poszła rezygnacja, a vectra ma to samo za 30 zł mniej

Inspirator
3 0 0

@Informatyg dzieki za odpowiedz Vectra spoko, tylko tam nie ma Polsat Sport Premium i czytałem gdzieś, ze maja gorszą apke „Horizon Go”. Do UPC nic nie mam, mam pełny pakiet, horizona i płace 300 pln. Wolałbym płacić mniej, nie mieć multiroomu i horizona, który jest najwolniejszym dekoderem na świecie i ogarnąć kartę do telewizora. Ciekawy jestem co mi zaproponują, narazie ani ja nie dzwonie, ani UPC nie dzwoni 😂

Zawodowiec
405 154 30

Tzn w żadnym razie nie polecam Vectry, mam na 1 z adresów i bleee fuu, pomimo 30 zł oszczędności miesięcznie nie zamierzam tam przechodzić,  ale w rezygnacji udaje, że jestem tym niby zainteresowany, a tak na prawdę przez to, że już miałem bardzo dobrą oferte wcześniej to po rezygnacji z tel stacjonarnego ciężko mi mają coś lepszego do zaproponowania

Jak nie masz zgód marketingowych to nie zadzwonią do Ciebie, warto na czacie spróbować napisać 

Ale wkurzające jest to, że wchodzisz na stronę i widzisz oferty dla nowych, które dla ciebie są praktycznie nieosiągalne, chyba że będzie się trzeba bawić w podpisanie umowy na inną osobe, ale zaś niby 30 dni nie mogą być świadczone usługi na adresie. A moje upc podpowiada za ponad 200 zł, gdzie dla nowych ta sama paczka 139.99 

Naukowiec
1213 363 52

@kuba_wawa generalnie tutaj za bardzo nie wolno mówić o regulaminach i promocjach (może UPC się ich wstydzi? ) Są w internetach lepsze miejsca gdzie dowiesz się konkretnie o co możesz walczyć i w jak uzyskać najlepsze warunki. 

Inspirator
3 0 0

@Informatyg@zylx dzieki za odpowiedz Ciekawy jestem propozycji, może sam do nich zadzwonię i podpytam co i jak 😂 W razie czego zrobię tak jak inni na forum, wypowiem umowę i będę negocjował Z UPC jeszcze nie jest tak źle z negocjacjami 3 numery mojej rodzinie przeniosłem do innej sieci, bo fioletowa sieć twierdziła że się nie da A w różowej sieci się da i to jeszcze z takim rabatem na telefon że hoho