anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Oferta przedłużeniowa rozmowa z konsultantem na chacie

Witam,

Miałem bardzo nie przyjemna sytuacje parę razy rozmawiałem z konsultantem na chacie UPC który jest dostępny w "kontakt" razem z babcia jako ze na nią jest umowa oraz chciałem to załatwić szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu czy pospiechu na infolinii.

1. sprawa konsultant zaproponował mi umowę i się zgodziłem ale zapomniał wspomnieć o 10 PLN extra za Multiroom a pytałem konsultanta 2 razy czy cena jak proponuje to tyczy się wszystkich usług jakie mam. Anulowałem i poczekałem parę dni jako ze umowa była zawarta online. 

2.Napisałem na chacie ponowie po krótszej rozmowie konsultant zaproponował mi inna ofertę co się pojawiła na oferta-dla-ciebie.upc.pl/ co była bardziej przystępna jako ze nie było kanałów sportowych i wolniejszy internet ale za to 20/30 PLN taniej miesięcznie i to zonk nagle błąd ale zdążyłem zapisać rozmowę. Po paru godzina podłączyłem się z konsultantem ponowie zgaduje ze ten sam (te same imię). Pytam się o te i te ofertę i ze z poprzedniej rozmowy tak wyszło to nagle konsultant mi powiedział ze nic nie może mi zaoferować poza 165/175/185 PLN bo tak i HBO musi być poziom rozmowy a raczej jakość nie był za wysoki brak polskich znaków i składni zdania, błędy całe szczęście ze nie było przekleństw. za każdym razem rozmawiałem z Panem Michałem i jego odpowiedzi są bym powiedział bardzo prostackie i krzywdzące dla klienta oraz nie tego bym oczekiwał.

Pozostałem bez nowej oferty i raczej tego nie załatwię w ten sposób tzn. przez Internet. i po prostu przejdę do konkurencje po takim traktowaniu?

PS. mam parę screenshotów rozmowy z Panem Michałem oraz ID rozmowy zgaduje?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Moderator
79 9 16

Re: Oferta przedłużeniowa rozmowa z konsultantem na chacie

Cześć, @dominos 

w celu wyjaśnienia sprawy skontaktowałem się z Toba w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam,
Miłosz
Moderator Społeczności UPC