UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Okres karencji

Jak długo trwa okres karencji w UPC? Innymi słowy jak długo, od odłączenia trzeba czekać by UPC uznało taką osobę za nowego klienta?

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
Menedżer Społeczności
232 306 77

Re: Okres karencji

W każdym regulaminie promocji jest sekcja Dla kogo, która zawiera szczegółowe informacje o tym kto może zostać uczestnikiem danej promocji.

Obecnie w regulaminach promocji dla nowych Klientów jest informacja o tym, że usługi mogą być podłączone tam, gdzie w ciągu 30 dni przed przystąpieniem uczestnika do promocji nie było naszych usług.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Innymi słowy - miesiąc czasu  

Profesor
1380 608 54

@Kamil

Pytanie.

Jestem Waszym klientem, ale składam wypowiedzenie - ile czasu PRZED zakończeniem obecnej umowy może mi zostać przedstawiona inna oferta?

Gdzieś obiło mi się o uszy, że mogę się już starać o nową ofertę na 3 mc przed zakończeniem aktualnej umowy - czy to prawda i potwierdzasz to?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Tak nowe umowy z reguły przygotowywane są na 3 mc przed zakończeniem okresu zobowiązania

Ale często bywa tak że i dużo szybciej ja osobiście zmienialem zobowiązanie na 9 mc przed końcem umowy a w tym roku nawet na 1.5 roku przed 

W Moim UPC skorzystałem propozycji jakie otrzymałem

Oczywiście takie szybsze przejścia wiążą się z większeniem abonamentu czyli zmiana usług na lepsze - ja przyspieszalem neta w tym roku a poprzednio wracałem do Horiozna

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1380 608 54

@GDAnapisał(a):

Tak nowe umowy z reguły przygotowywane są na 3 mc przed zakończeniem okresu zobowiązania

Mam nadzieję, że taka nowa umowa z nową ofertą nie jest w wyższej cenie niż poprzednia.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Oczywiście że jest w wyższej. Napisałem to.

Dopiero po skończonym okresie zobowiązania możesz liczyć na dopasowanie oferty w cenie dotychczasowej bądź trochę niższej 

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1380 608 54

@GDA

Dziękuję za wyjaśnienia.

Jadnak zaczekam do zakończenia mojego aktualnego zobowiązania .

Choć z drugiej strony, w każdym momencie mogę wziąć droższą ofertę i nie muszę czekać na 3 czy tam 6 mc do zakończenia aktualnej umowy.