UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet start/ aneks do umowy

W przypadky rezygnacji z umowy jaka  jest najniższa obecnie oferowana prędkość Internetu w ofertach utrzymaniowych , (obecnie 120 mbs w zupełności wystarcza)?Jest możliwość zostawić dodatkowo usługę HBO GO w cenie 20 zł, skoro już mam założone konto w aplikacji.?

W ramach tej usługi pakiet Start jest dodatkowo płatny ?

* pewnie najlepiej poczekać na konakt

z konsultantem po złożeniu wypowiedzenia.

12 ODPOW. 12
Tytan
Tytan
1977 979 157

Re: Pakiet start/ aneks do umowy

Ad1 tak 150

Ad2 tak mozesz miec z tym internetem usluge HBO GO

Ad3 https://www.upc.pl/internet/pakiety-tv-go/

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
441 160 27

Nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi :|

Najniższa prędkość to 150 mbps przy nowych umowach, 120 mbps jeśli jeszcze ktoś nie zmieniał warunków umowy.

HBO jeśli masz obecnie za 20 zł to możesz zostawić sobie i nic nie zmieniać.

Pakiet start zwykle dodawany jest za 0 zł, ale to zależy czy jest dostępny w danej promocji czy nie

Po złożeniu wypowiedzenia możesz też się skontaktować i zapytać czy wypowiedzenie dotarło

PS: A ten zaś 12 sek uprzedził 

-
Nie dotyczy

@Informatyg i @GDA 

Dziękuje za odpowiedzi.

@Informatyg 

rozważam pewne opcje (przedluzajac umowę na Polsat cyfrowy lub zmiana na  nc+ z Canal+4K)zostawiając tylko Internet UPC i konto w HBO stąd właśnie moje pytania.

Pewnie do grudnia pojawią się nowe promocję.

Konto zbanowane
441 160 27

@-  nie rozumiem do końca o co Ci chodzi z tym HBO

Mając konto HBO kupione na stronie beżpośrednio HBO to w momencie zakupu HBO przez operatora będzie trzeba założyć nowe konto.

Jeśli posiadasz konto HBO u operatora X i przechodzisz do operatora Y będzie trzeba założyć nowe konto HBO.

Jest to spowodowane sposobem logowania do HBO GO.

A UPC jest to superowe, że mając HBO GO, masz jeszcze HBO OD które można oglądać przez horizon go co mówiąc prościej omija limity w legalny sposób

Bo HBO GO = tylko 2 ekrany jednocześnie, a jak masz więcej osób które są tym zainteresowane to robi się problem i tu z pomoca przychodzi horizon go i hbo od gdzie kolejne sprzęty mogą w 1 momencie wyświetlać

A to pytałeś ? 

EDIT: Dodam jeszcze, że rezygnując z TV UPC raczej na pewno będziesz musiał zmienić promocję HBO ponieważ mają osobne promocje HBO dla posiadaczy TV, inne dla posiadaczy samego internetu, a jeszcze inne dla MVNO.

-
Nie dotyczy

Witam, 
Koniec mojej umowy jest 19.12. 
Internet 120 mbs, pakiet Max, m.inHBO/HBOG GO
Do kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? 
Jest jakiś gotowiec- formularz, który mogę uzupełnić.

Zamierzam zostawic tylko Internet ewentualnie HBO GO 
Najlepiej zrezygnować z z całości umowy? 
Mogę już zrezygnować z usług, nie płacąc kary,* pewnie trzeba zaznaczyć , ż rozwiązanie umowy po oznaczonym czasie ) i czy to mogę załatwić w każdej chwili przez zakładkę w Moje UPC? Rozumiem , ze wcześniej wymagany jest kontakt z infolinią UPC?
Wystarczy do zakładki dołączyć skan rezygnacji z moim podpisem? 
Z góry dziękuję za pomoc w tym temacie.

-
Nie dotyczy

OK,raczej skorzystam z tej możliwości puki jeszcze można -czyli przez Moje UPC ;-)

Temat wyczerpany, proszę o jego zamknięcie .

tmk
Inspirator
22 0 0

@- 

W ramach tej usługi pakiet Start jest dodatkowo płatny ?

W momencie zawierania umowy nie, dopiero na pierwszej fakturze przekonasz się, że rozbiją Ci łączną kwotę za pakiet start i internet na pół. Nikt Ci jednak nie powie, że jak Ci internet padnie to za tv masz nadal płacić... nawet jeśli miałeś mieć to tv za 0 zł. Widocznie internet w UPC nie jest tyle wart ile za niego biorą.

tmk
Inspirator
22 0 0

Nie wiem kim jesteś ani jaką rolę pełnisz na tym forum ale z Twoich (sarkastycznych zresztą) wypowiedzi sądzę, że pracujesz w UPC lub w jakiś sposób jesteś z tą firmą związany i widać bardzo Cię boli jak ktoś poddaje pod krytykę usługi UPC. I powiem Ci jedno - nie masz racji bo inaczej jest gdy rozmawia się o umowie i ofercie przez telefon a inaczej gdy siedzi się naprzeciwko pracownika w salonie UPC. Następnym razem jak coś napiszesz, zastanów się dziesięć razy (no chyba, że taką masz rolę na tym forum aby w jakiś sposób udowadniać ludziom, że wszystko to ich wina).

A co do mnie to ja akurat nie mam 34 kanałów cyfrowych, zaledwie 3 z nich to HD a reszta ma wręcz analogową jakość obrazu... rzeczywiście super ofeta, no ale tego jak to wygląda w rzeczywistości, nie mogłem wiedzieć przed podpisaniem umowy.

tmk
Inspirator
22 0 0

Co do pakietu start, moja pomyłka, nie mam 34 a bodajże 29, to nie ta promocja była. Nie zmienia to faktu, że jakość obrazu jest jak w analogu.

Nie ma dla mnie znaczenia czy masz status tytana czy nie. Masz jakieś skrzywienie zawodowe. Ja również pracuję jako informatyk i od prawie 20 lat mam do czynienia z klientami i wiem jacy są ale nigdy nie pozwoliłbym sobie na takie uwagi pod ich adresem bo już dawno wyleciałbym z pracy, poza tym to nieprofesjonalne. Ja nigdy nie zakładam, że każdy mój klient to debil bo nigdy nie wiesz na kogo trafisz a branża którą obsługujesz może być specyficzna i nieodpowiednie podejście do danego klienta może się zakończyć przysłowiowym strzałem w kolano i zakończeniem współpracy pozostałych klientów z Twoją firmą.

-
Nie dotyczy

Jeszcze temat nie został zamknięty?

Dodam w temacie rezygnacji.

Przed chwilą odwiedziłem salon przy ul.Kapelanka w Krakowie.

0 klientów, dwóch panów wpatrzonych w monitory.

Na plus , że mnie zauważyli i potwierdzili sposób rezygnacji.

Od ostatniej wizyty faktycznie Salon się zmienił w sensie wystroju.

Żeby wcześniej  załatwić sprawę trzeba było pobrać bloczek z nr tyle osób było w kolejce a teraz...NOWOCZESNOSC 

tmk
Inspirator
22 0 0

@InformatygNie nazwałbym tego udzielaniem... a hulać pisze się przez samo "h".

Konto zbanowane
441 160 27

Taaak, też zauważyłem literówkę, ale już za późno i nie mogę edytować