UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
8 0 0

Po jakim czasie będzie można korzystać ze światełka?

Witam wszystkich serdecznie. UPC kilka dni temu na mojej ulicy położyło światłowody napowietrznie. Wie ktoś może orientacyjnie za ile będzie można korzystać z internetu? Zdaję sobię sprawę że infrastruktura musi przejść odpowiednie testy. Zadaję pytanie, ponieważ aktualnie trwa Galaktyczna Promocja i chciałbym się jeszcze na nią załapać. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi. 

Tagi (2)
15 ODPOW. 15
Wykładowca
724 174 26

Re: Po jakim czasie będzie można korzystać ze światełka?

Ale UPC świadczy obecnie usługi w towjej okolicy i tylko dokonuje modernizacji sieci, czy UPC dopiero zamierza świadczyć usługi w twojej okolicy, a obecnie nie możesz zamówić usług?

Inspirator
8 0 0

UPC dopiero zacznie świadczyć tutaj usługi, aktualnie miałem Orange na VDSL.

Nauczyciel
513 133 22

@Azure pod tym linkiem sprawdzisz dostępność usług UPC https://www.upc.pl/internet/promocje/internet-pod-adres/?CMP=sbr_REG1018-BRI-SL-ADRINT-google-000176... jak będą usługi dostępne to zamawiasz, jak nie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo raczej dokładnego terminu nikt tobie nie poda

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Nauczyciel
550 132 6

A chodzili już po domach i namawiali na usługi? Pojawiły się ulotki pod adres? U mnie jak 2 lata temu podłaczali się do bloku, to najpierw wykonali prace w piwnicy, pod sam koniec zaczęli chodzić zachęcać po domach, jakoś pół miesiąca przed podłączeniem, czyli w połowie grudnia przed świętami chodzili po domach, a 28-29 grudnia chyba już podłączenia robili.

Nauczyciel
513 133 22

U mnie wokolicy nie chodzili po domach.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Nauczyciel
550 132 6

Pewnie chodził opiekun, tylko nie zastał nikogo w domu

Omnibus
232 71 5

Pewnie mieszkasz w domu bez skrzynkui pocztowej. U mnie jak była taka akcja to miesiąc wczesniej handlowiec chodził a jak kogoś nie zastał to wrzucał ulotki do skrzynek. Zapytaj na swoim forum fejzbukowym, może już ktoś chodził.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Inspirator
8 0 0

Niestety nic mi nie wiadomo o jakimkolwiek handlowcu ani nie widziałem żadnych ulotek w skrzynce jedynie pod domem swiatlo.PNGjak i na innych ulicach pojawiło się to (za słupem jest mój dom):

Profesor
1358 605 50

@Azure

To, że światłowód wisi na słupie, wcale nie znaczy, że będziesz miał światłowód UPC w domu

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
8 0 0

Co masz na myśli?

Wykładowca
724 174 26

UPC może pociagnąć do Ciebie kabel miedziany. Nie ma to większego znaczenia. 

Inspirator
8 0 0

Wiem że UPC oferuje internet w technologii DOCSIS. Kilkanaście metrów koncentryka nie robi mi różnicy. 

Omnibus
232 71 5

Tu koledzy nie macie racji. Jeśli światłowód idzie po słupach, to także do klienta. Przez ścianę (wentylację itp) budynku wejdzie światłowód i dopiero tam nastąpi zamiana na koncentryk. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Moderator
923 601 148

@brodacz nie jest to stała i technicznie stosowane są różne rozwiązania.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz