UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Poszerzanie zasięgu oferty w Gdańsku

Witam!

Od kilku lat korzystam z internetu od UPC w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony. Jako iż czeka mnie przeprowadzka chciałem dalej korzystać z usług UPC, jednak okazuje się, że pod adresem Stanisława Lema 15 (Gdańsk Morena, nowo powstałe bloki) UPC nie świadczy usług. Rozmawiałem dzisiaj z administracja osiedla, która twierdzi, że umowa z UPC jest podpisana od roku i UPC powinno być dostępne. Nadmienię, że inni operatorzy już świadczą tam usługi.

Rozmowa z konsultantem nie pomogła, dlatego zwaracm się z prośbą tutaj - czy ktoś orientuje się w tym temacie lub może ma namiar na przedstawiciela UPC, który będzie wiedział cokolwiek o dostępności UPC w tym rejonie?

3 ODPOW. 3
Moderator
54 31 15

Re: Poszerzanie zasięgu oferty w Gdańsku

@Poeta Witaj w naszej Społeczności UPC.

Ze względu na indywidualną specyfikę Twojego zgłoszenia pozwoliłem sobie napisać do Ciebie na PRIV.

Użytkownik
1 0 0

A czy mogę również podpiąć się pod temat i dowiedzieć się kiedy będą świadczone uslugi na wyżej wymienionym adresie?

Tytan
2105 817 72

@marcin99281 

Takich informacji nikt Ci publicznie nie udzieli.

Pisz ewnetualnie PW do Moderatora.

Temat wyczerpany - zamykam.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.