UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
9 2 1

Problem z moje upc

Czy jest jakaś większa awaria czy tylko u mnie nie działają niektóre przyciski na moje upc .

Nie mogę również ustawić płatności wywala komunikat że nie mam uprawnień i mam się skontaktować z właścicielem konta czyli defakto ze sobą ))

Ten problem już zgłaszam na infolinię 3 razy i nadal nic z tym nie zrobiono.

19 ODPOW. 19
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Problem z moje upc

Wejdz w zakładke profil, Twoje konta i usuń przypisany nr kl, po chwili dodaj go ponownie oraz wyloguj i ponownie zaloguj sie do moje upc

Awarii żadnej nie ma

Inspirator
9 2 1

Cyba jednak nie działa jak nalezy.

Wykonałem wskazane czynności i jedyne co się zmieniło to ze nie mam już numeru umowy na stronie moje upc.

Nie mogę go ponownie dodać bo jest juz przypisane, nie mogę ustawić płatności bo nie mam uprawnien. Nie działają przyciski usługi , użycie usług itp.

Konto zbanowane
441 160 27

A nie masz przypadkiem innego konta już zarejestrowanego na nr kl ?

Na PW @GMateusz   możesz podesłać nr klienta / pesel + Imie i nazwisko to powinien Ci pomóc

Inspirator
9 2 1

Nie mam innego konta.

Ale problem już nie istotny, po 25 minutowym oczekiwaniu na rozmowę z konsultantem i samej rozmowie która kosztowała mnie 27zl (Tak DWADZIEŚCIA SIEDEM  zł ) jadę do salonu złożyć rezygnację z usług upc.

Niestety na stronie upc brakuje zakładek na co konsultant również był zdziwiony.

Naliczanie opłaty jak za zwykle połączenie to MIT. Mam na to dowód. 

Szkoda ze jeszcze dałem się namówić na "My prime" za co teraz zapłacę karę bo jak się okazuje jeśli nie przedłużenie umowy to oni nie mają jak udostępnić mi My prime za co to ja zapłacę kare. Zaje....e. 

Mam już  tego serdecznie dość ,

Zacinajacej się telewizji powolnego internetu wizyt serwisanta co kwartał  i naciąganie na dodatkowe koszty. 

Dziękuję za wszelką pomoc.

Inspirator
9 2 1

Tak dzwoniłem na 813813813 mam no limit a jednak naliczylo  27zl. 

Brakuje kafla rezygnacji z usług w rozwijanym menu.

Kolsuntantka twierdziła ze powinno być 5 opcji a mnie pokazuje tylko 4.

Mam więc jak stwierdziła 2 możliwości w salonie lub poczta, patologia. 

Tytan
1439 822 568

Proponuję wyjaśnić sobie z operatorem komórkowym ten pseudo no-limit, bo numer 813 813 813 jest jak najbardziej traktowany jak połączenie na numer stacjonarny. W istocie winno się go zapisać tak: 81 381-38-13. Co do trybu składania rezygnacji jest on jasno opisany tutaj. Potwierdzam, że Salony Obsługi nie przyjmują wypowiedzeń od klientów.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
28 8 1

@GMateusznapisał(a):

... numer 813 813 813 jest jak najbardziej traktowany jak połączenie na numer stacjonarny. W istocie winno się go zapisać tak: 81 381-38-13.

Chciałbym się tylko upewnić, ponieważ mam w pakiecie UPC minuty do wszystkich max. Jeśli więc dzwonię na infolinię ze stancjonarnego na infolinię UPC pod 813 813 813 to nic nie płacę, czy tak ?.

Konto zbanowane
441 160 27

Tak, nawet jak dzwonisz z komórki to nie masz dodatkowych opłat jeśli w no-limi masz również stacjonarne, bo pamiętajmy, że wiele no-limit dotyczy tylko komórek, a stacjonarne są dodatkowo płatne, zależy jaką kto ma umowę.

Jeśli chodzi o tel z upc to z tego co wiem to zawsze połączenie jest bezpłatne, z wyjątkiem pakietu tel komórkowego junior, bo tam nie ma no-limit i normalnie minuty się liczą i jest za każdą przegadaną minutę opłata. (zresztą, za co nie ma opłat w pakiecie junior ? to i tak pakiet głównie do odbierania połączeń, a nie do dzwonienia)

Innowator
28 8 1

Ok. dzięki za informację 

Tytan
1439 822 568

@Jiuzer potwierdzam, że jest tak jak napisał wyżej @Informatyg.

Inspirator
9 2 1

Faktycznie będę raczej domagał się zwrotu od operatora bo po zakończonej rozmowie wyświetliło mi na chwile czas i koszt połączenia a jeśli  to stacjonarny to nie mają prawa nic naliczyć. 

Przyciski na stronie nadal nie działają, dopiero przez mapę strony wszedłem w zakładkę usługi tid.

Ciągle wywala błąd ze nie mam uprawnień do swojego konta...

W salonie pani grzecznie poinformowała mnie ze jedyna możliwość to wysłać listem poleconym (Jak za komuny) ciekawe ze firma telekomunikacyjna nie potrafi zapanować nad swoją stroną ale to świadczy o nich samych.

Szkoda również ze zapłacę karę za to ze nie przedluzam umowy bo pie....e my prime w którym nic nie ma, jeszcze się nie skonczylo ale przelkne temat mam nadzieje ze również dostanę na piśmie za co tak właściwie place tą karę. 

Wzór wypowiedzenia już pobrałem i w pn wyślę w tradycyjny komunistyczny sposób skoro taka polityka tej firmy.

Szkoda ze nie mogę zrezygnować tylko z tv a internet zostawic.

Zostaje przesiąść się do innego dostawcy. 

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@Rafał77napisał(a):

Wzór wypowiedzenia już pobrałem i w pn wyślę w tradycyjny komunistyczny sposób skoro taka polityka tej firmy.

Taka jest właśnie polityka.

-
Nie dotyczy

@Informatyg 

Fakt, że sytuacja jest szczególna bo nie działa Moje UPC.

Ale to wskazuje niestety , że niekoniecznie interes klienta idzie w parze z interesem firmy...

A to na dłuższą metę może działać odwrotnie wbrew zamierzeniom operatora.

Tytan
1439 822 568

@Informatyg napisał(a):

A co do najpoważniejszych moim zdaniem błędów wizualnych w moim upc jest pole do wpisania loginu w któym nas informują, aby podać albo adres e-mail, albo nazwa użytkownika, to samo jest przy przywracaniu hasła.

Niestety adres e-mail w żadnym razie nie zadziała i konieczne jest podanie nazwy użytkownika (a jeśli ktoś ma jako nazwę użytkownika adres e-mail, to wtedy e-mail staje się nazwą użytkownika i tylko powinna być informacja o podaniu tej nazwy). A nie później zgodnie z instrukcjami na ekranie podajesz e-maila i masz informacje o błędzie :|

Kto to wymyślił ?

Bzdura. Przed zmianami poczynionymi ponad 2 lata temu możliwa była rejestracja konta w Moje UPC, gdzie logowanie odbywało się za pomocą wybranego loginu i hasła, a adres mailowy był osobną kwestią. Obecnie rejestracja nowych kont możliwa jest jedynie przy użyciu adresu mailowego, który potem należy traktować jako login do konta. Stąd widnieje informacja o podaniu loginu lub maila, bo rozróżniamy obecnie 2 typy kont w portalu Moje UPC. Jeśli konto nie ma przypisanego adresu mailowego do odzyskiwania hasła i jest kontem starego typu tj. logowanie poprzez login i hasło to jest przypadek, w którym kontakt z infolinią jest wymagany celem odzyskania dostępu do konta.

@Informatyg napisał(a):

Tak samo jak nie ma informacji o tym, że posiadamy już konto i jak próbujemy się zarejestrować 2 raz to może być sytuacja, że utworzymy sobie bez problemu konto ale nieprzypisane do nikogo, więc nic nie będzie działać, a próbując dodać nr kl po prostu będzie info o błędzie i chyba info o tym, aby spróbować później, tyle, że nie uda się to nigdy , bo posiadamy już stare konto i dopiero pracownik może nas o tym poinformować

I dokładnie tak ma to działać. Bo konto rejestrowane jest na podstawie unikatowego maila i unikatowego hasła. Jeśli tworzysz 2 różne konta w Moje UPC na dwóch odrębnych adresach mailowych to nie dziw się, że przypisanie ID możliwe jest jedynie do jednego z nich.