UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Inspirator
5 1 0

Promocja dla nowych klientów

Witam.

Tym razem napiszę trochę więcej przed skasowaniem tematu.

Czy promocja która była do 13.01 obejmowała wszystkich nowych klientów, czy tylko nowe adresy ?

Pytam ponieważ wczoraj konsultant podczas próby wciskania umowy przedłużeniowej powiedział że to była oferta tylko dla nowych adresów, a nie klientów. Zdziwiło mnie to ponieważ mam dwóch znajomych którzy skorzystali z tej promocji pomimo tego że wcześniej na ich adresach były już świadczone usługi UPC.

10 ODPOWIEDZI
Omnibus
269 41 4

Re: Promocja dla nowych klientów

@GdaSR napewno ściemniał skoro znajomi dostali ofertę, 4 dni temu dzwoniła do mnie konsultantka i powiedziała że oferty dla nowych klientów obowiązują tylko przez 3 miesiące potem jest standardowa cena tak więc kombinują żeby tylko u nich przedłużyć umowę bo mają z tego prowizję. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Inspirator
5 1 0

No cóż, rozmowa nie była nagrywania więc mógł sobie pozwolić.

Skoro UPC ma takie podejście do klienta to nie chce mieć z nimi nic wspólnego i wolę płacić konkurencji 2 razy więcej.

Moderator
832 545 140

@GdaSR masz pół godziny na podanie nazwy promocji inaczej temat ponownie leci do kosza. Łatwo Wam z @Azar przychodzi szybkie wyciąganie wniosków bez żadnych faktów i dowodów. Hejt dla hejtu - pkt. 2 i pkt. 4 Zasad Społeczności UPC. Czekam w takim razie na jakieś fakty a nie pomówienia.

Omnibus
269 41 4

Ale tak mi powiedziała czyli skłamała 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Inspirator
5 1 0

Ciężko teraz podać dokładną nazwę promocji. Nazywała się mniej więcej: BIG BANG wyprzedaż. Oferta dla nowych klientów ważna do 13.01.2019.

Inspirator
5 1 0

Oferta z dekoderem Horizon, wyższym pakietem telewizyjnym Max (163 kanały, 112 HD) oraz internetem 300 Mb/s. Dodatkowo, w ramach abonamentu do wyboru: pakiet HBO z HBO GO/ODlub kanały Eleven Sports z Polsat Sport Premium. Miesięczny abonament - 89,99 zł (umowa na 24 miesiące). Pakiet z szybszym internetem (500 Mb/s) - 99,99 zł miesięcznie.

Dla klientów zainteresowanych samym internetemprzygotowano oferty wyprzedażowe na dwie opcje - do 150 Mb/s za 39,99 zł oraz do 300 Mb/s za 49,99 zł

Oferta dostępna jest na internetowej stronie operatora i obowiązuje do 13 stycznia 2019 roku. Instalacja 1 zł

Według konsultanta tylko dla nowych adresów a nie dla nowych klientów 

Inspirator
3 0 0

Nie trzeba być nawet nowym klientem. Ja tę ofertę dostałem przy przedłużaniu umowy

Moderator
832 545 140

Widać jak się chce to można podać trochę więcej informacji - gratulacje.  Wyprzedaż z Happy Home 500 (2019-1) to przykładowa nazwa jednej z promocji, która skończyła się 13.01.2019 r. Przeznaczona jedynie dla nowych klientów. Cytując regulamin promocji:

"VII. Dla kogo
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych („Uczestnicy Promocji”), które łącznie spełniają następujące warunki:
a. w okresie 1 (słownie: jednego) miesiąca przed Przystąpieniem do Promocji nie były Abonentami Organizatora Promocji w zakresie jakiejkolwiek z Usług,
b. nie zalegają względem Organizatora Promocji (z uwzględnieniem jej poprzedników prawnych) z płatnościami z jakiegokolwiek tytułu,
c. przystępują do Promocji w celach nie związanych z działalnością gospodarczą.
2. Do Promocji mogą przystąpić także, po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków niniejszego regulaminu, osoby zamieszkujące domy wolnostojące, bądź w zabudowie szeregowej, z tym zastrzeżeniem, że w takich przypadkach może zachodzić konieczność uiszczenia przez Uczestnika Promocji podwyższonej opłaty instalacyjnej według kosztorysu przedstawionego przez Organizatora Promocji.
3. Usługi objęte niniejszą Promocją mogą być świadczone wyłącznie w lokalach, w których w okresie 30 (słownie: trzydziestu) dni przed Przystąpieniem Uczestnika do Promocji nie było świadczonej Usługi Internetowej lub Telewizyjnej Organizatora Promocji."

Pamiętajcie na przyszłość o przestrzeganiu regulaminu forum. Każdy musi brać odpowiedzialność za to co pisze i jak pisze.

Moderator
832 545 140

@trocha napisał(a):

Nie trzeba być nawet nowym klientem. Ja tę ofertę dostałem przy przedłużaniu umowy

Dział Utrzymania Klienta rządzi się zgoła innymi zasadami, mają dostęp do większości promocji i mają prawo zadecydować o przyznaniu lub nie przyznaniu danej oferty.

Inspirator
5 1 0

No i wszystko jasne . Czyli w moim przypadku można zarzucić konsultantowi kłamstwo tylko w pewnym stopniu ponieważ powiedzial: " wie Pan, ta oferta była przeznaczona dla nowych adresów, a nie klientów. Od nowego roku UPC świadczy usługi w nowych miejscach i to właśnie dla nich była ta promocja, nie dla nowych klientów. To wszystko było w regulaminie tej promocji." 

Regulaminu nie mogłem znaleźć dlatego zapytałem tutaj.

Generalnie gość trochę podkoloryzował, ale była to bardziej zagrywka typowa dla konsultantów niż kłamstwo. Wydawało mi się że chce mnie oszukać, ponieważ wiedział że nie będę mieć dostępu do regulaminu promocji której już nie ma.