UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
1 3 0

Przedłużenie umowy a wizyta technika

Trochę chyba UPC przesadza. Jestem z Wami od 10 lat i co jakiś czas przedłużam umowę korzystając z nowej oferty. Tym razem proponujecie mi cyrograf na kolejne 2 lata i upgrade usług z PŁATNĄ wizytą technika. Miesięcznie oszczędzę 5 zł, ale za wizytę mam zapłącić 50. Pan na infolinii mówił, że skonsultuje z przełożonym ale zawiesił mnie i po chwili wrócił z wiadomością, że nie ma możliwości odstąpić od tej opłaty.

Proszę mi wyjaśnić, skoro wizyta technika nie jest spowodowana moją fanaberią tylko wymuszopna koniecznością zmiany sprzętu na inny to z jakiej racji mam za to płacić? A może mam zgłośić awarię sprzętu i wymienicie mi go za darmo?

Uważam, że porzesadzacie z pobieraniem opłat za taką usługę.

Umolwa i zobowiązanie wygasło mi w listopadzie. W moim bloku jest 3 innych operatorów - mam wolną drogę. Dogadamy się, czy wystąpicie z pozycji korpo versus zwykły abonent?

Tagi (3)
3 ODPOW. 3
Tytan
911 570 77

Re: Przedłużenie umowy a wizyta technika

Witaj,

 

Zadzwoń na 813813813, poproś o przełączenie do DUK (wyjaśniam Dział Utrzymiana Klienta) i tam negocjuj. Z 1000 razy było to tutaj objaśniane, nie bądź ignorantem i zadaj sobie trochę trudu aby pocztać tematy które się tutaj znajdują. SPOŁECZNOŚĆ NIE JEST KANAŁEM DO NEGOCJACJI OPŁAT ZA USŁUGI ORAZ DO NEGOCJAcJI OFERTY.

 

Mam nadzieje że pomogłem i doatarło to dam gdzie powinno..

 

 

PS.

Nie rób z siebie frustrata bo tylko Ci wypisują ilu to nie mają operatórów ale pomimo wszystko krzykiem próbują coś wymusić na obecnym.

Jak Ci u nich będzie lepiej to podpisz z nimi umowę i tyle a nie siejesz zamęt po "internetach" gdzie Ci sie wydaje że jesteś anonimowy i możesz dać upust swoim emocjom.

-------------------------------------------

hosting
Nauczyciel
815 181 29

Re: Przedłużenie umowy a wizyta technika

Oj @Pablo, spokojnie po co te nerwy. @casuperu co do jakiś kolwiek negocjacji to nie ten kanał . Zawsze możesz nic nie zmieniac i zostać na bezterminowce, oszczędzisz na techniku.


--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Wykładowca
815 196 10

Re: Przedłużenie umowy a wizyta technika

@casuperu tak jak Pablo napisał, zadzwoń na infolinię, poproś o przełączenie do DUK i powołaj się na bezkosztową instalację, jako że chcą na pewno by klient był zadowolony, wspomnij im o tym, że chcesz być, na pewno dzadzą..


_____________________________________