UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Przedłużenie umowy - oferta specjalnie dla Mnie...

Kończy mi się umowa i wchodzę w zakładkę przedłuż umowę. Oferty raptem dwie, w tej samej kwocie z jedną różnicą... w jednej internet 300 w drugiej 500.

Cena dość wysoka.

Wchodzę na stronę główną w zakładkę tv+internet i ZONK - kwota o jakieś 40% niższa oraz różnice w instalacji... Dla nowych 1zł dla mnie 29,90zł

Zastanawia mnie jak to jest, że o starego klienta się nie dba choć w chwili obecnej konkurencja jest dość duża. Czyżby nowi klienci tak się pchali z podpisywaniem umów, że Ci którzy są, są już mniej ważni i nie trzeba o nich dbać?

pakiet standardowy.pngpakiet standardowyprzedłużenie umowy.pngprzedłużenie umowy

4 ODPOW. 4
Tytan
Tytan
1898 951 148

Re: Przedłużenie umowy - oferta specjalnie dla Mnie...

To nie jest zadna niespodzianka tylko tak dzialaja wszyscy operatorzy telekomow

aby przyciagnac nowego klienta trzeba mu zaproponować bardzo dobre warunki bo jak inaczej chcesz go zachecic do wybrania wlasnie nowego operatora?

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Zawodowiec
404 154 30

Skontaktuj się z upc, pracownicy mają na pewno znacznie więcej ofert, a co do tego że jesteś starym klientem to obecnie w każdej firmie nowi TEORETYCZNIE mają lepiej, w praktyce jak się dobrze przeanalizuje oferty to różnice zwykle nie są duże.

A opłata aktywacyjna to norma, w wielu firmach niestety ją stosują, czasem uda się, załatwić bez tej opłaty ale to już zależy od sytuacji i dostępnych promocji itd

PS: Umowa jest bezterminowa więc nie kończy się nigdy, chyba, że jedna ze stron napisze wypowiedzenie. Kończy Ci się jedynie okres zoobowiązania i nawet jak nic nie zrobisz to cały czas będziesz miał usługi upc, jedynie co to zgodnie z regulaminem promocji może być jakaś podwyżka o kilka zł.

Tytan
920 577 77

813813813 popros o przelaczenie do DUK, przeprowadz rozmowe.

-------------------------------------------

hosting
Nauczyciel
648 166 6

@Wilk12345 

Kiedy kończy Ci się okres zobowiązania dotyczący Twojej umowy?

Złóż wypowiedzenie, to nie zaszkodzi a wręcz pomoże przy negocjowaniu warunków aneksu do umowy.

* Wcześniej warto się przygotować pod kątem obowiązujących promocji.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video