UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Przedłużenie umowy przez czat z konsultantem

Konczy mi sie umowa w lipcu 2019. Dzisiaj skontaktowałem się z konsultantem za pomocą czatu. Wydawało mi się, że wynegocjowałem dobre warunki czyli tv max,  canal+ pretige, eleven, polsat premium, multiroom, internet 300 mb za 185 zł z groszami. Szkoda, że mi konsultant nie powiedział, że jest pakiet rozrywkowy dla domu za 109,98, który ma w sobie cinemax, filmbox i kanały private , internet 300, polsat premium, eleven i razem z canalem+ prestige i multiroomem wyniósłby mnie ok 2 zł taniej.czyli jest korzystniejszy. Konsultant gdy zorietował się, że jednak chciałbym dokonac jakies zmiany przestał reagować na moje sugestie a na koniec napisał,  że już wprowadził zamowienie do systemu i nie może nic zmienic.a pozniej nie czekając na zakonczenie rozowy pożegnał się i wylogował. Moim zdaniem nieładnie. Prosze mi powiedzieć czy pomimo iż zawarłem umowe mogę od niej odstapić. Dostałem maila z ofertą i z zakładką potwierdz. Nie chce tego robić. Chce inny pakiet albo zrezygnować. Nie podoba mi się takie traktowanie klienta. Proszę o odpowiedz?

4 ODPOW. 4
Tytan
Tytan
1978 979 157

Re: Przedłużenie umowy przez czat z konsultantem

Zgodnie z prawem masz 14 dni na rezygnacje z nowego zobowiązania

tylko musisz wyslac pismo w tej sprawie poczta na adres w Katowicach

wowczas wrocisz do warunkow takich jak miales przed rozmowa i ustaleniami

pamietaj ze konczy Tobie sie jedynie zobowiazanie promocyjne a nie umowa - ta jest bezterminowa

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Konto zbanowane
1247 359 57

Odstąpienie w ciągu 14 dni mozna też przesłać online przez formularz kontaktowy  w moim UPC. Jest tam stosowna zakladka. 

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Ja bym jeszcze tylko prosił @usemka14 abyś przesłał mi w wiadomości prywatnej dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) przeczytam sobie skrypt z tej rozmowy i sprawdzę czy nie doszło do jakiegoś nadużycia.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
524 139 24

@usemka14napisał(a):

Dostałem maila z ofertą i z zakładką potwierdz. Nie chce tego robić. Chce inny pakiet albo zrezygnować.

To nie klikaj w "Potwierdź" i jak napisał @zylx skorzystaj z formularza odstąpienia od umowy w ciagu 14 dni dostępnego w MOJE UPC tylko pamiętaj o załączeniu skanu lub zdjęcia pisma ze swoim czytelnym, odręcznym podpisem.

Odczekaj kilka dni i zadzwoń, zapytaj, czy Twoja rezygnacja jest już zarejestrowana w ich systemie, jeśli tak to rozpocznij negocjacje na nowo.