UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Przeniesienie umowy/nowy adres

Witam, 

W najbliższym czasie będę zmieniał adres zamieszkania, a dokładniej na rok-dwa zamieszkam z rodzicami. Jestem w posiadaniu umowy na internet, do końca umowy zostało trochę czasu więc pomyślałem żeby przenieść usługę na nowy adres. Jednak że, rodzice korzystają już z usług UPC. Jak ugryźć ten problem nie rozwiązując umowy? Scalić rachunki? Spłacać abonament nie korzystając z usług?  

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
Tytan
998 587 81

Re: Przeniesienie umowy/nowy adres

Witaj,

Wszystko zależy od infrastruktury jaka jest w danej okolicy.

Są 3 możliwości (może sie zdarzyć że z którejś nie będzie można skorzystać)

1. Wysłanie do UPC pisma (wcześniej kontakt z infolinia na 813813813) z prośbą o przeniesienie usług na adres rodziców, zapewne będzie konieczne podciągnięcie drugiej instalacji do lokalu (to się może wiązać z dodatkowymi kosztami)

2. Wysłanie do UPC pisma w którym potwierdzisz jakimś dokumentem ustratę praw do obecnego lokalu i zakończysz prośbą o rozwiązanie umowy bez naliczania karnych kosztów

3. Będziesz płacić za usługi z których nie możesz korzystać (według umowy z Twojej winy) aż do zakończenia okresu promocyjnego a poźniej rozwiążesz umowę bezterminową

Tutaj wszystko zależy, na początek kontakt z infolinią 813813813 i przedstawienie swojego problemu, w dalszej częsci propozycja punktu 1.

-------------------------------------------

hosting
Użytkownik
2 0 0

Dziękuję za pomoc, Panie na infolini szybko i sprawnie zajęły się moją sprawą.

Pozdrawiam serdecznie 

Tytan
2156 820 71

Temat zamykam.

Jeśli Autor będzie chciał coś dodać do wątku, lub ktokolwiek będzie chciał temat uzupełnić - proszę o informację na PW do Moderacji lub dowolnego Tytana i temat zostanie ponownie otwarty.
W wiadomości proszę podać adres/link do tego tematu.
Dziękujemy za udział w dyskusji.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.