UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Profesor
1291 585 47

Re: Przeniesienie usług do nowego mieszkania a Multiroom

@MrPepkanapisał(a):

Nie byłbym tego taki pewien. Pragnę zaznaczyć, że na rynku wciąż są urządzenia z Ethernetem do 100 Mb. A to oznacza, że zanim 10 GBE przyjmie się i zadomowi na rynku to minie kilkanaście lat

Switche z portami 10Gb czy same karty sieciowe dziś kosztują krocie - myślę, że następne 5 lat nie przyniesie tu przełomu cenowego dla "Kowalskiego" w takim stopniu, by ten sprzęt trafił pod strzechy zwykłych zjadaczy chleba.

Ja sam bym potrzebował koło minimum 10 sieciówek 10Gb, wymienić 2 switche, zakupić odpowiednie wkładki SFP itd 

@wojot

Na odległości przewodu RJ45 20-30m nie powinno być problemu na kategorii 5e uzyskać wydajność przekraczającą 1Gb.

Oczywiście, jeśli ktoś tylko chce, nic nie stoi na przeszkodzie położyć przewód kategorii 6.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
10 1 1

Re: Przeniesienie usług do nowego mieszkania a Multiroom

Dzięki wszystkim za pomoc po rozmowie na czacie UPC byłem załamany, bo myślałem że będę musiał przynieść tv do kurzu żeby to podłączyć, ale w takim razie przeciągnę koncentryk i skretke, zrobię gniazdka i dopiero po remoncie przeniosę usługi