anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Przyłączenie okablowania upc do remontowanego mieszkania

Witam,

jestem w trakcie generalnego remontu mieszkania w kamienicy w którym jeszcze nie mieszkam i wiem,że nie ma doprowadzonych tam przewodów do podłączenia UPC ale sąsiedzi za ścianą mają usługi od UPC. Dzwoniłem na infolinię dowiedzieć się czy jest możliwość wykonania przyłączenia mieszkania, to dowiedziałem się, że albo po remoncie gdy się wprowadzę, albo teraz z tym, że będę już musiał płacić za usługi. Nie widzę sensu kuć ścian po remoncie żeby doprowadzić przewody od upc, a nie uśmiecha mi się płacić abonamentu przez pół roku za usługi z których nie będę korzystał. Czy ma ktoś pomysł jak to obejść? To jest jakiś absurd, jestem załamany..

4 ODPOW. 4
Highlighted
Tytan
2253 1029 189

Re: Przyłączenie okablowania upc do remontowanego mieszkania

Ale czym jesteś załamany?

Wykonując remont połóż sobie instalacje w mieszkaniu, a do glownego węzła do którego będą sie schodzic kable podlaczy sie UPC jak bedziesz juz mieszkal i bedziesz gotowy placic za usługę

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

Przyłączenie okablowania upc do remontowanego mieszkania

Oczywiście instalacje w mieszkaniu położę sobie podczas remontu, ale problem polega na tym, że nie mam do czego jej podłączyć - nie wiem, którędy będą chcieli mi doprowadzić przewód do mieszkania i istnieje obawa, że będzie trzeba kuć przez świeżo otynkowane mieszkanie żeby przyłączyć się do mojego głównego węzła - dlatego jestem załamany. Czy ma ktoś pomysł na to jak rozwiązać tą sytuację?

Highlighted
Tytan
2253 1029 189

Rozejrzyj sie po budynku i klatce schodowej

zobacz gdzie ida kable UPC sprawdz jak wchodza do sasiadow

w starych blokach kable ida po elewacji i wchodza balkonem, w nowym budownictwie przylacze jest w szafkach technicznych w piwnicy/pomieszczeniach technicznych

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
Użytkownik
3 0 0

To jest kamienica z XIX w. z 4 lokalami z czego 2 mają niezależne wejście, a dwa przez klatkę schodową. Kabli szukałem nigdzie nie widać na zewnątrz bo to zabytek i nie mogą być widoczne, stąd mam problem i zastanawiam się w jaki sposób załatwić dociągnięcie przewodu do mieszkania przed uruchomieniem usług...