UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Inspirator
9 0 0

Pytanie o światłowód, który powinien być a jeszcze go nie ma

Witam wszystkich, jestem tu nowy. Otóż w połowie sierpnia znalazłem w skrzynce ładniutką ulotkę wraz z kopertą, że wkrótce będzie dostępny pod tym adresem Happy Home i inne bajery. Dzień później panowie zaczęli rozwieszać kable na słupach, lepiej być nie mogło. Dzisiaj 18 grudnia i dalej nic, a na stronie, gdy sprawdzam dostępność pisze wkrótce będzie dostępny. Rozumiem, że to długo trwa. I moje pytanie czy ktoś coś wie ??? Jeśli chodzi o adres to Warszawa Wawer i to nie jakieś obrzeża ( okolice przystanku kolejowego Goclawek ). A i domek jednorodzinny. Dziękuję, za wszelką pomoc. 

5 ODPOW. 5
Nauczyciel
612 167 8

Re: Pytanie o światłowód, który powinien być a jeszcze go nie ma

UPC lubi po świętach, przed nowym rokiem robić podłączenia, więc jeszcze poczekaj. Ewentualnie na czacie zapytaj, może znają termin podłączenia.

Profesor
1475 644 61

@Ballwinnapisał(a):

A i domek jednorodzinny.

To zapytać na infolinii.

Domki jednorodzinne to zawsze indywidualna wycena kosztorysu.

Sami z siebie pewnie nie podłączają bez wniosku, wyceny i aprobaty klienta.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Inspirator
9 0 0

Ok, dzięki, ale jak wpisuję adres na stronie UPC to wyskakuje : Już niedługo będziesz mógł korzystać z usług UPC. Ta informacja pojawiła się w październiku. Jak wysłałem zapytanie do UPC to napisali, że nie ma i nie będzie tam podłączenia. Fajnie jakby ktoś miał jakiś dostęp do kogoś co się tym zajmuje. Pozdrawiam

Moderator
1010 661 162

@Ballwin wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) to sprawdzę rejon, o którym wspominasz.

Inspirator
9 0 0

@GMateusz hej, chyba nie zrozumiales, jestem nowy i nie mam, żadnej umowy/konta abonenckiego, jedyne co mogę Ci podać to adres gdzie chcę podłączyć internet. Pozdrawiam