UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Remont mieszkania - parametry kabla koncentrycznego zgodnego ze standardami UPC

Witam serdecznie!

 

Wkrótce rusza u mnie remont mieszkania. Chciałbym podpytać o wymogi techniczne jakie musi spełniać kabel koncentryczny, aby można było go następnie podłączyć z siecią UPC. Oczywiście ten wątek był już poruszany na forum, np.: tutaj: https://forum.upc.eu/t5/moja-umowa-z-upc/jaki-kabel-koncentryczny-w-mieszkaniu/td-p/14936?fbclid=IwA...

 

Polecane były kable TRISET. Chciałbym potwierdzić, że tamte informacje są aktualne i ten konkretny kabel w dalszym ciągu spełnia wymogi UPC: https://www.dipol.com.pl/przewod_koncentryczny_75_om_triset_profi_120db_klasa_a_1_13-4_80-6_90_100m_... (ma potrójne ekranowanie).

 

Dodam, że jestem klientem UPC, ale w mieszkaniu, gdzie będzie przeprowadzany remont nie ma jeszcze usług UPC (jest okablowanie innej firmy, ale raczej skorzystam z UPC - tak, sprawdzałem świadczycie usługi pod tym adresem).

 

Pytanie dodatkowe: zakładam, że z mieszkania powinien wychodzić jeden koncentryk, aby podłączyć się do okablowania UPC, a w mieszkaniu można użyć rozgałęźnika i odprowadzić osobne kable koncentryczne do dekodera TV i routera (będą w innych pokojach).

 

Będę wdzięczny za pomoc


Pozdrawiam