UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
5 0 1

Rezygnacja - brak adresu email

Czesc. Próbuję od godziny zrezygnowac z dodatkowego pakietu HBO Go/HD. Asystent kontaktu na stronie UPC odsyla mnie do zakladki usługi dodatkowe, po której kliknięciu ukazuje sie reklama HBO, i NIE ma tam możliwość rezygnacji. Kontakt emailowy kontakt@upc.pl tez juz nie dziala. Jedyna opcja jest kontakt telefoniczny, którego nie ogarne bo jestem na morzy i mam tu tylko net. Czy ktos moze mi pomoc? 

6 ODPOW. 6
Pracuję w UPC
11 5 0

Re: Rezygnacja - brak adresu email

Sprawdz proszę umowe jeśli posiadasz pakiet kanałów HBO razem z HBO GO to jest on integralna cześcią pakietu usług dodatkowych i nie ma możliwość rezygnacji z niego pozostawiając tym samym tylko kanały HBO 

Inspirator
5 0 1

Cześć

Przedłużalem umowe telefonicznie. Kanalow HBO nie mam. Z tego co pamietam, zaoferowano mi HBO Go (nawet sie nie zarejestrowalem), z możliwością rezygnacji w ciągu miesiąca, co wlasnie chce zrobic. Problem polega na tym, ze na stronie WWW NIE ma w ogole takiej opcji, email równiez nie dziala.

Chetnie udostępnię Ci moje dane, bo po prostu nie chce tego pakietu ani Pakietu Bezpieczenstwa Internet. 

Pracuję w UPC
11 5 0

Pokieruje pomoge napisałem na priv

Tytan
Tytan
1891 949 146

@SZYMEX napisał(a):

Problem polega na tym, ze na stronie WWW NIE ma w ogole takiej opcji

proszę

https://www.upc.pl/mojeupc/kontakt/#/klient-indywidualny/zmiana-umowy-rezygnacja/rezygnacja-z-uslug-...

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Inspirator
5 0 1

Tak kolego, widziałem juz asystenta kontaktu. Klikalem opcje rezygnacji z HBO. Po kliknieciu, system prosi, by wejsc w Moje UPC, Telewizja-Uslugi Dodatkowe, po czym ukazuje sie duza reklama HBO, ale BEZ opcji REZYGNUJ z pakietu.

https://www.upc.pl/mojeupc/products/#/Telewizja

I to by było na tyle, mozna sie zarejestrowac, dokupic pakiety HBo, widze kod aktywacyjny do HBO Go ale nigdzie nie ma opcji "zrezygnuj z pakietu", nawet jak wcisne Ctrl+f i na sile wyszukam, po prostu tego nie ma. Jak napisałem, nie mam dostępu do telefonu, wyglada zas na to, ze UPC nie udostepnia online opcji rezygnacji z HBO, wbrew temu co piszą na stronie. 

Inspirator
5 0 1

Jeszcze doprecyzuje. Udalo mi sie dodzwonić przez Skype do Dzialu Kupna UPC. Zakupić w niedziele HBO mozna, natomiast aby zrezygnować, Pan przyznał, ze przez stronę internetową tego sie nie da zrobić. Musi to zrobić Dzial Rezygnacji, uruchamiając formularz, ktory dopiero na to pozwoli. Dodam, ze dzial rezygnacji w niedziele handlowe nie pracuje,  czat rowniez. Tylko kupno.

Brzydkie zagranie UPC. Nie wiem po co na stronie umieszczacie informacje o rezygnacji z HBO skoro nie umożliwiacie fizycznie takiej opcji.

Jedyne co zrobiłem, to wysłałem załącznik pisma przez formularz na stronie dotyczący informacji nt. płatności za rachunki. Zobaczymy czy przejdzie.

Ps. Jeszcze kilka mcy temu jak w  kazdej firmie, dzialal u Was mail kontakt@upc.pl  ll, gdzie mozna bylo zalatwic takie sprawy. O ironio, dostawca internetu nie ma wlasnego maila...