UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Roszczenie

Witam!

Miesiąc temu przeprowadziłem się do lokacji, w której UPC nie występuje. Sytuacja losowa, jednak umowa podpisana więc trudno, postanowilem po prostu płacić abonament do końca jej trwania. Nagle jednak otrzymałem SMS o tresci:

Przypominamy ze po rozwiazaniu umowy z UPC, pozostaje do zaplaty xxxzl. Informujemy, ze z tytulu zerwania promocji zostanie naliczone roszczenie - 4xxx,xxzl. Prosimy o zwrot sprzetu UPC bezplatnie w Paczkomatach InPost, szczegoly na www.upc.pl. Jesli sprzet zostal zwrocony, prosimy traktowac wiadomosc jako nieaktualna. Kontakt 324949467

co to oznacza ??

3 ODPOW. 3
Highlighted
Tytan
Tytan
2345 1042 193

Re: Roszczenie

To oznacza ze w miejscu gdzie kiedys byly abonowane uslugi pojawil sie kolejny abonent 

nie ma mozliwosci placenia za usluge ktora nie ma adresu

jezeli nie mozna jej przeniesc to nalezy sprobowac z cesja

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
-
Nie dotyczy

Pewnie nowy lokator chciał podłączyć sobie usługi i UPC dowiedziało się, że utaciłeś tytuł prawny do lokalu.

Highlighted
Moderator
90 12 18

Cześć @Zuzannasurmiak 

To co pisał @GDA  czy @- jest prawdą. W przypadku utraty prawa do lokalu, i podłączenia nowego klienta na danym adresie wypowiadana jest umowa. Było to już wielokrotnie poruszane, dlatego zamykam temat.

Natomiast w celu wyjaśnienia sprawy, skontaktowałem się z Tobą w wiadomości prywatnej. 

Pozdrawiam,
Miłosz
Moderator Społeczności UPC