UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
2 0 0

Rozbudowa infrastruktury Warszawa Wesoła

Witam,

Mam pytanie dotyczące planów rozbudowy infrastruktury na dużym osiedlu w Warszawie - Stara Miłosna. Konkretnie chodzi mi o okolice ulicy Kolendrowej, lecz z tego co widzę po wyrywkowym sprawdzeniu adresu większość adresów (oprócz głównej ulicy Jana Pawła) jest poza zasięgiem.

Według wyszukiwarki UKE, w promieniu 500m jest węzeł UPC co by teoretycznie dawało możliwość podłączenia. 

Teren jest o tyle interesujący że nie ma możliwości instalacji szybkiego internetu od żadnej innej konkurencyjnej firmy. Obszar nie jest również objęty projektem POPC więc nie ma szans na światłowód Orange a DSL daje max 20Mbit.

4 ODPOW. 4
Tytan
920 577 77

Re: Rozbudowa infrastruktury Warszawa Wesoła

Jak to w zyciu wszystko jest mozliwe.

Trzeba zrobic badanie zainteresowania,uzgodnienia, projekty, pozyskac zgody, przegadac zarzadcow nieruchomosci, pozostalych terenow. Oplacic ekipe i juz mamy n-dziesiąt tysiecy inwestycji.

Do tego corpo machina ktora rusza powoli i zaczynaja mijac lata.

Nie to zebym zniechecal ale tak to z grubsza wyglada..

Zapomnial bym o nowince z UKE czyli wspoldzielenie infrastruktury co skutecznie moze zniechecic do nowych inwestycji.

-------------------------------------------

hosting
Tytan
Tytan
1898 951 148

A dla laika to wyglada to zupelnie inaczej.

Co za #@$% nie chca podlaczyc sie u mnie w domu

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Użytkownik
2 0 0

Cześć, 

Oczywiście, zdaję sobie sprawę z formalności - lecz porównując skalę z inwestycji do zysków na najbliższe kilka lat warto by było zrobić chociaż badanie zainteresowania. Jest jakiś opiekun w tym rejonie?

Dla porównania kilka miesięcy temu został pokryty rejon Marysina Wawerskiego (same domki jednorodzinne) równolegle z Orange światłowód i to dopiero jest nietrafiona inwestycja. A tutaj orange nie planuje żadnych inwestycji a infrastruktura w okolicy jest. 

Tytan
2062 813 71

@arturb 

https://forum.satkurier.pl/topic/29396-pod%C5%82%C4%85czenie-upc-do-bloku-mieszkalnego/

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.