UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Debiutant
1 0 0

Rozwiązanie umowy i podpisanie nowej pod jednym adresem

Witam,

mam pytanie dotyczące usług UPC. Pod adresem, pod którym aktualnie mieszkam jest umowa UPC, którą poprzedni lokator wypowiedział i kończy się w styczniu. Wprowadziłem się tam teraz i chciałbym wziąć nową umowę UPC na siebie (poprzedni lokator zabrał ze sobą cały sprzęt do zwrotu). Czy istnieje możliwośc podpisania przeze mnie umowy z UPC na ten sam adres, na którym obecnie są podłączone już usługi UPC (na okresie wypowiedzenia)?

Pozdrawiam,

80rsuk

7 ODPOW. 7
Moderator
30 26 12

Re: Rozwiązanie umowy i podpisanie nowej pod jednym adresem

@80rsuk proponuję kontakt na priv. Zweryfikuję sprawę i postaram się pomóc w tej kwestii. 

Inspirator
6 0 1

Cześć,

Mam podobną sytuację. Właściciel mieszkania, w którym mieszkam od początku miesiąca,  wysłał już pismo z wypowiedzeniem umowy. Posiadam swoją umowę, którą chciałbym przepisać na ten nowy adres. Czy jest możliwość rozwiązania tej sprawy ?

Nauczyciel
655 448 61

A kontakt z infolinia 813813813 był?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Inspirator
6 0 1

Przeszedłem się do salonu UPC i niestety muszę czekać do końca okresu wypowiedzenia obecnej na mieszkaniu umowy

Nauczyciel
655 448 61

Zadzwon na infolinię, czyli bezpośrednio do źródła. Powiedz ze właściciel zrzeka sie korzystania z.uslug pod tym adresem i ze przedstawi to na piśmie, dodaj ze jest in w trakcie wypowiedzenia.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Inspirator
6 0 1

Podziałało W prawdzie dostałem kontakt do wybranej osoby, ale okazuje się, że w systemie można taką sytuację legalnie ustawić i cieszę się już usługami na nowym mieszkaniu

Moderator
1010 661 162

Miło to słyszeć.