UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Debiutant
1 0 0

Rozwiązanie umowy i zawarcie nowej

Po kilku latach trwania umowy z UPC postanowiłem porównać ją z dostępnymi ofertami w okolicy i zorientowałem się, że płace stanowczo za dużo w stosunku do ofert rynkowych oraz do ofert, które oferuje UPC. Wszedłem więc na stronę, ale w zakładce przedłuż umowę dla obecnych klientów od dwóch tygodni pokazuje się błąd 404 i informacja o przebudowie. Zadzwoniłem wiec do konsultanta przedstawiając mu swoje obecne warunki:

• Mam Internet + Telefon + TV (w tym HBO) i płacę 169 PLN
  • Chcę zrezygnować z telefonu którego nie używam i skorzystać z oferty TV + Internet za 99 PLN oferowanej dla nowych klientom

Okazuje się, ze jest to niemożliwe, bo UPC woli abym rozwiązał umowę, poczekał 30 dni i podpisał na nowo za 99 PLN. Zupełnie nie rozumiem dlaczego klient od 16 lat ma gorsze warunki niż osoba, która jest pozyskiwana i której trzeba dostarczyć nowy dekoder, router itd? Ile elektrośmieci w ten sposób produkujemy?  Czy ten sposób traktowanie mnie ma zachęcić mnie do skorzystanie z ofert konkurencji?

Chętnie dowiem się jak logika za tym stoi zanim na koniec tygodnia złoże wypowiedzenie

2 ODPOW. 2
Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Re: Rozwiązanie umowy i zawarcie nowej

Tak jest wszedzie ze oferty dla nowych klientow sa lepsze niz dla obecnych abonentow - jakos trzeba ich zachecic do zaabonowania uslugi stad takie atrakcyjne warunki

jak zlozysz juz wypowiedzenie to na pewno odezwie sie do Ciebie DUK czyli dzial ktory zajmuje sie przedluzaniem umow i otrzymasz propozycje ktora dopasujesz do swoich wymagan

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Ekspert
80 21 4

Re: Rozwiązanie umowy i zawarcie nowej

Nowy klient ma zawsze korzystniejszą ofertę. Tak jest u każdego operatora.. 

Dwa, jeśli zrywasz aktualną umowę składając wypowiedzenie, musisz liczyć się dodatkowymi opłatami z tego wynikającymi. Opis co i jak, masz w swojej umowie.

No, chyba, że aktualna umowa już się kończy, wtedy, albo przedłużasz, albo negocjujesz nową - korzystniejszą