UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Specjalista
48 5 2

Rozwiązanie umowy w połowie miesiąca

Otóż mam taką sytuację. Planuje rozwiązać umowę na internet która dobiega 15 grudnia 2018 roku. Pismo złożyłem w siedzibie UPC w Kielcach i podczas składania dokumentów pani poinformowała mnie ,że usługi zostaną wyłączone z końcem grudnia. I się zastanawiam ,jeżeli umowa obowiązuje do 15 grudnia, to czemu UPC nie może zakończyć jej z terminem jaki widnieje w moje upc. Twierdząc, że w połowie miesiąca nie mogą oni odłączyć bo nie ma w UPC czegoś takiego jak połowa okresu. To ja się pytam czy usługę można włączyć w połowie i naliczyć na fakturze połowę okresu? Tak można! To czemu nie można też odłączyć usługi w wyznaczonym terminie podczas podpisywania umowy, tylko naliczać jeszcze 15 dni. No chyba, że faktura będzie opiewać na kwotę 1 pełny okres /31 * 15 dni. 

Connect Box
UPC 250 Mpbs
4 ODPOW. 4
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Rozwiązanie umowy w połowie miesiąca

@Adamz zadzwoń na infolinię, ale prawdopodobnie tak jest że to jest okres rozliczeniowy. Za pierwszy niepełny okres płacisz, proporcjonalnie, a następny miesiąc z góry cały i stąd pewnie na koniec grudnia.

Highlighted
Tytan
2191 827 78

@Adamz

A co mówi, co zawiera Twoja umowa jaką podpisałeś (to pewnik) i przeczytałeś (tu domniemywam) w chwili zawierania umowy?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Tytan
Tytan
2309 1037 191

@Adamznapisał(a):

Otóż mam taką sytuację. Planuje rozwiązać umowę na internet która dobiega 15 grudnia 2018 roku.

A skąd taka data?

wsystkie umowy zawierane w UPC są umowami zawartymi na CZAS NIEOKREŚLONY

zapewne mylisz datę końca zobowiązania która mija tego dnia, ale to tylko oznacza że tego dnia kończą się promocyjne ceny jakie placisz za usługi a nie cała umowa

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
-
Nie dotyczy

@Adamz oni zawsze biorą kasę za cały miesiąc dlatego liczą pełny okres rozliczeniowy ja też jak zaznaczylem konkretny dzień zakończenia umowy a skladalem wypowiedzenie 4 miesiące przed końcem umowy to konsultant powiedział że tak się nie da i muszę za cały miesiąc jeszcze zapłacić.