UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Rozwiązanie umowy

Dzień dobry, chciałbym zapytać czy jeśli rozwiążę umowę na internet bez zobowiązania po 2 miesiącach od podpisania umowy to czy zostaną nałożone na mnie jakieś kary? Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu, ale muszę zapytać, bo nie chcę sobie narobić problemów. Pozdrawiam.

3 ODPOW. 3
Nauczyciel
573 158 23

Re: Rozwiązanie umowy

@docler  jeśli umowa jest na czas nieokreślony to spokojnie mozesz rozwiązać taka umowę bez kary.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Moderator
1010 661 162

W uzupełnieniu do tego co napisał @ogromny - jak najbardziej tak tylko z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Nauczyciel
573 158 23

@GMateusz  to jest oczywiste

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.