UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Specjalista
83 44 2

Rozwiązanie umowy.

Witajcie.

Jak wygląda rozwiązanie umowy czy muszę iść do salonu czy mogę to zrobić np e-mail czy też moje upc(Gdzieś widziałem że można).?

Czy dobrze zrozumiałem informacje w internecie

W styczniu składam rozwiązanie umowy natomiast luty jest na wypowiedzeniu i dopiero mam odcinane usługi w marcu i w marcu mi przyjdzie ostatnia faktura z karami niewykorzystanych ulg. Dobrze zrozumiałem ? 

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
15 ODPOW. 15
Nauczyciel
815 181 29

Re: Rozwiązanie umowy.

@szczepaniu trzeba zadzwonić na infolinię i prosić o połączenie do DUK wtedy oni tobie aktywują w moim UPC link do rezygnacji z umowy. Co do płatności też Tobie wyjaśnia co i jak

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Moderator
32 29 15

@szczepaniu Jeśli chodzi o rezygnację to składasz ją wyłącznie pisemnie i wysyłasz na adres ul. Murckowska 14C, 40-265 Katowice. Korespondencji mailowej w sprawie odłaczenia usług nie przyjmujemy. Więc jeśli otrzymamy pismo w styczniu, rezygnacja zostanie przyjęta na 01.03.2019. Wysokość ulgi, jaka będzie doliczona ze względu na rozwiąznaie umowy we wczesniejszym okresie będzie widoczna w Systemie Moje UPC w marcu lub z początkiem kwietnia. Pamietaj również o zwrocie sprzętu do 14 marca. 

Nauczyciel
647 165 6

Mamy rok 2019! I korespondencja mailowa związana z wypowiedzeniem umowy nie jest uznawana przez UPC.

Przyznaję,że jestem w lekkim szoku.

To nawet osobiście w autoryzowanym Punkcie Obsługi Klienta nie można złożyć wypowiedzenia?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
Tytan
1894 949 146

@Szeptacz A podasz kto umożliwia zakończenie umowy telefonicznie lub przez maila?

wydaje mi się że każdy operator musi mieć w oryginale twoje wypowiedzenie z twoim podpisem aby było to skuteczne i nie do podważenia 

chyba że wiesz o jakichś które odlaczaja na gębę nie weryfikujac czy naprawdę abonent ti zgłasza to zarzuc nazwami

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Nauczyciel
815 181 29

@GDA nie chodzi, że na gębę ale jeszcze jakiś czas temu można było przesłać podpisany skan rezygnacji przez moje UPC i wtedy operator i abonent ma dwa zabezpieczenia zalogowanie na moim UPC i podpisane wypowiedzenie wysłane ta droga. Jest operator komórkowy który umożliwia rozwiązać umowę przez email jak chcesz to ci na priv dam namiar. Zresztą w czym problem praktycznie w każdym miasteczku jest poczta

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Moderator
1420 824 562

Wiem, że ostatnio w procesie składania rezygnacji z usług zaszły pewne zmiany, ale proszę sobie chwilowo darować dyskusję dopóki nie uzyskam oficjalnego stanowiska firmy w tej sprawie. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
647 165 6

@GDA

Co ty wypisujesz?

OD kiedy w Salonie załatwia się wypowiedzenie umowy na gębę?

Bądźmy poważni.

Mniej czy bardziej  sympatyzując się z firmą chyba jako klient powinieneś być za ułatwieniem obsługi na lini operator-klient.

.....................................................................................................
Tytan
Tytan
1894 949 146

@Szeptacznapisał(a):

@GDA

Co ty wypisujesz?

OD kiedy w Salonie załatwia się wypowiedzenie umowy na gębę?

Bądźmy poważni.

a gdzie ja to napisałem?

---
Nauczyciel
647 165 6

Dobra nie było tematu.

Czy na gębę było wypowiadanie umowy mailem jeszcze oko 10 lat temu no nie wiem?

Bardziej chodzi mi o możliwość wypowiedzenia umowy na miejscu w Punkcie Obsługi Klienta ( o czym nie wspomniała @Martyna).

Zatem reasumując ciekawe jakie rozwiązanie przyjęło UPC.

Tytan
Tytan
1894 949 146

@Szeptacznapisał(a):

Zatem reasumując ciekawe jakie rozwiązanie przyjęło UPC

Screenshot_20190107-210133_Opera.jpg

---
Sympatyk
2 0 0

Cześć

Wysłałem listem poleconym wypowiedzenie umowy ale, listonosz z listem odbił się prawdopodobnie od drzwi UPC (godzina dostarczenia) i list awizowano.Przechwytywanie.JPG

Jak wygląda sprawa odbioru takiego listu przez UPC?

Ponowna wizyta listonosza jest po 14 dniach ... a czas płynie (na moją niekorzyść).

Czy w przypadku takiej dużej firmy odbywa się to inaczej / częściej (bo podejrzewam że takich listów na poczcie odkłada się dla nich ze 10 / 20 dziennie).

Tagi (3)
Sympatyk
2 0 0

jest dobrze, ktoś z UPC odebrał

Odebranie w urzędzie2019-01-16 09:44PP Katowice S105
Moderator
1420 824 562

@GMateusz napisał(a):

Wiem, że ostatnio w procesie składania rezygnacji z usług zaszły pewne zmiany, ale proszę sobie chwilowo darować dyskusję dopóki nie uzyskam oficjalnego stanowiska firmy w tej sprawie. 

Szykujemy pewne zmiany w procesie składania rezygnacji z usług, o czym szczegółowo poinformuję Was najszybciej jak będzie to możliwe. Na tą chwilę wiążące są informacje dostępne na naszej stronie www - tutaj. A zatem w pierwszej kolejności wypowiedzenie powinno zostać wysłane na nasz adres korespondencyjny do Katowic. Dodatkowo wybrane Salony Obsługi UPC przyjmują jeszcze wypowiedzenia w formie pisemnej na miejscu. Ostatni sposób, który pozwala na złożenie stosownego dokumentu bez wychodzenia z domu opisałem tutaj.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
647 165 6

@GMateusz

Lista zapytań, tematów na które miała być udzielona odpowiedź "najszybciej" jak to możliwe robi się coraz dłuższa.