UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
2 0 0

skąd się wzięła moja umowa???

Dostałem przed chwilą maila od UPC z podziękowaniami za podpisanie nowej umowy za pośrednictwem formularza online.

Chciałbym odowiedzieć "proszę bardzo".

Są tylko dwa małe problemy

- nie podpisywałem z Wami żadnej umowy a już zwłaszcza za pośrednictwem formularza online,

- nie mam komu tego powidzieć bo każdy kto odbiera telefon mówi, że on z tym nie może zrobić nic poza przełaczeniem mnie do biura obsługi, w kórym chyba nikt nie pracuje bo na słuchwce wiszę od pół godziny bez skutku.

Jak by kto pytał na czacie też nikt nie jest dostępny

Ja też się cieszę, że do Was dzwonię - dzieki temu wiem, że tą firme należy omijać szerokim łukiem.

4 ODPOW. 4
Zawodowiec
404 154 30

Re: skąd się wzięła moja umowa???

Jak masz jakieś dane z tej umowy, tj nr klienta + Imie i nazwisko to podeślij od razu to któregoś z pracowników UPC przykładowo @GMateusz  to na pewno to zweryfikuje.

Może masz podobny adres meilowy do innej osoby i się pomyliła przy wpisywaniu ? Czy inne dane też się zgadzają ?

Użytkownik
2 0 0

Kiedy pisałem pierwszy post miałem jedynie maila z podziękowaniami za podpisanie umowy, i w żaden sposób nie mogłem wyjaśnić co sie dzieje ponieważ nie było szans na skontaktowanie się z kimkolwiek kompetentnym w UPC. Później w ciągu dnia dotarły do mnie kolejne maile związane z rzekomo podpisaną umową i w jednym z nich szczęśliwie zamieszczony został nr klienta, co pozwoliło mi wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy - więc na razie siedzę i czekam na odpowiedź.

Zawodowiec
404 154 30

I tak możesz spać spokojnie, bo dopuki nie podpiszesz umowy i nic nie zostanie zainstalowane przez techników to umowa nie obowiązuje, no ale tak czy inaczej dla świętego spokoju lepiej sprawę wyjaśnić

Napisz na czacie upc koło 14-15 zwykel w tych godzinach kolejki są zerowe, zresztą telefonicznie również o tej porze zwykle idzie się od razu dodzwonić 

Moderator
1426 825 566

@yossarian_ wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) oraz maila, na którego otrzymujesz wspomniane wiadomości.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.