UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
9 0 0

Utrata prawa własności do lokalu. Przeniesienie usługi pod nowy adres. Rezygnacja.

Dzień dobry,

niestety utraciłem prawo własności do lokalu, w którym UPC świadczyło mi usługi. Z tych powodów oraz kwestii zdrowotnych przenoszę się pod adres zameldowania, w którym UPC nie świadczy swoich usług, a więc przeniesienie tam internetu z TV jest niemożliwe. Chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób mogę odstąpić od umowy unikając dodatkowych opłat - najlepiej za porozumieniem stron. 

Miałem już raz taką sytuację u innego operatora i problemów nie było. Opierając się na przepisach prawa, jeżeli dany podmiot traci prawo własności do lokalu, a w nowym dostawca nie może świadczyć swoich usług, takie rozwiązanie powinno nastąpić bez dodatkowych kosztów związanych z karą umowną.

Oczywiście rozumiem, że trzeba dostarczyć dokument potwierdzający, że właściciel/wynajmujący już nam tego lokalu nie będzie udostępniał, a w nowym miejscu nie ma możliwości technicznych. 

Dzwoniłem na infolinię pięć razy. Na chat pisałem dwa. Za każdym razem udzielono mi innych informacji. Dlatego też piszę tutaj. Czy ktoś może mi wskazać z kim i w jaki sposób mam skontaktować się w tej sprawie?

Nie zrozumcie mnie Państwo źle, problemy z obsługą klienta jestem w stanie przełknąć, z usług jestem zadowolony, jednakże zdarzają się różne sytuacje w życiu człowieka niezależne od nas.

Z góry dziękuje za pomoc.

9 ODPOW. 9
Wykładowca
848 214 36

Re: Utrata prawa własności do lokalu. Przeniesienie usługi pod nowy adres. Rezygnacja.

@Hwk5 , tutaj nikt Ci raczej nie będzie w stanie pomóc. Jedynie kontakt oficjalnymi kanałami. Polecam skorzystać z formularza kontaktowego. Opisz sytuację, oraz czego oczekujesz i poczekaj na odpowiedź. Z doświadczenia wiem, że w takich sytuacjach UPC często idzie klientowi na rękę, choć wcale nie musi. 

Moderator
1013 657 163

Re: Utrata prawa własności do lokalu. Przeniesienie usługi pod nowy adres. Rezygnacja.

@Hwk5 droga do rozwiązania sprawy jest tylko jedna i jest to oficjalne zgłoszenie reklamacyjne. Opisz swoją sprawę podbnie jak zrobiłeś to tutaj na naszej Społeczności. Na Twoje zgłoszenie reklamacyjne nasza firma odpowie w możliwie jak najkrótszym czasie, max. do 30 dni kalendarzowych.

Użytkownik
9 0 0

Czy może mi Pan powiedzieć gdzie mam wysłać to zgłoszenie? Już zgłupiałem od przeglądania całej zawartości internetu na ten temat oraz różnych opinii. Nie mam pojęcia czy wysłać to listem czy też na adres e-mail, a może za pośrednictwem różnorakich paneli itp.

Bardzo dziękuje za tak szybką pomoc.

Moderator
1013 657 163

@Hwk5 logujesz się na swoje konto w Moje UPC, przechodzisz do Asystenta Kontaktu (dokładnie tutaj) tworzysz zgłoszenie reklamacyjne, dodajesz odpowiednie załączniki i wysyłasz. 

Użytkownik
9 0 0

Nie mogę wysłać tego zgłoszenia.

Maksymalna długość wartości w polu 'Zgłoszenie/pytanie' to 2000 znaków. Proszę poprawić

Cały czas mam ten błąd. Sprawdzałem ilość znaków i ledwo przekracza 350..

Nawet gdy skracam wiadomośc drastycznie do kilku linijek tekstu pojawia się fatall error.

Powoli tracę siły. Próbowałem z 4 przeglądarek. 

Highlighted
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

Ty nie masz pisać wierszy tylko zglosic fakt który podałeś na wstępie w krótkich kilku slowach

dolaczyc w zalacznikach dokumenty i wsio

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Wykładowca
848 214 36

@Hwk5 , możesz treść reklamację dołączyć jak załącznik, np w  pliku pdf. 

Użytkownik
9 0 0

Próbowałem się kontaktować przez forumlarz dwukrotnie. Brak odpowiedzi, brak potwierdzenia zgłoszenia.

Wysłałem list - brak kontaktu.

Czy ktoś może pomóc w tej sprawie?\

Być może jakiś błąd jest w formularzu internetowym. Testowałem e-mail z icloud oraz gmail i nigdzie nie dochodzi potwierdzenie dostarczenia wiadomości 

Moderator
40 26 12

@Hwk5 

Napisałem do Ciebie wiadomość prywatną, aby  zweryfikować sprawę.