UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Wygała subskrypcja

Witam mam taki problem poniewaz pod koniec wrzesnia zamowilem usluge nowy internet w promocji z umowa na 6 miesiecy i mialem tam pakiet bezpieczenstwa kilka dni temu zaczal sie pojawiac komunikat ze subskrypcja wygasla jest to zwiazane z licencja na ten pakiet nie wiem czy to normalne czy to jakis blad lub usterka ze strony upc w komunikacie tym pojawia sie opcja odnowienia pakietu lecz wiaze sie to dodatkowym kosztem za odnowienie licencji badz przystapienie do nowej promocji na stronie upc zastanawiam sie czy wygasniecie tej licencji jest rownoznaczne z  rozwiazaniem umowy na ten pakiet i czy jezeli zamowie ten pakiet ponownie czy wogole pojawi sie opcja sciagniecia tego pakietu ze strony Upc.Chcialem jeszcze zapytac czy oplata za licencje na poszczegolne urzadzenia jest naliczana indywidualnie czy jest to calosciawa kwota 9zl za trzy urzadzenia na ktorych bedzie zainstalowany pakiet bezpieczenstwa.

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Tytan
1185 614 112

Re: Wygała subskrypcja

Co do tego ile trwała subskrypcja (i czy był np jakiś okres darmowy) musisz doczytać w warunkach promocji które były dołączone do Twojej umowy.

https://www.upc.pl/internet/poznaj/pakiet-bezpieczenstwa/

Powyżej link do pozostałych informacji o pakiecie bezpieczeństwa.

-------------------------------------------